صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521064 تاریخ : 1399/07/20-11:01:41
,1,
اعطای 100 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی دیگر به دارندگان همراه بانک ملت

اعطای 100 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی دیگر به دارندگان همراه بانک ملت

بانک ملت در سومین مرحله از دومین قرعه کشی جشنواره همراه بانک ملت، 100 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی دیگر را به دارندگان همراه بانک ملت، اختصاص داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملت، در مرحله سوم این قرعه کشی ها که با حضور نمایندگان اداره کل بازرگانی صدا و سیما و ادارات کل این بانک برپا شد، 100 جایزه نقدی 50 میلیون ریالی بین استفاده کنندگان از همراه بانک ملت قرعه کشی و به حساب آنان واریز شد.
بر اساس این گزارش، تاکنون سه مرحله از دومین قرعه کشی جشنواره همراه بانک ملت برگزار شده است و دو مرحله دیگر نیز ادامه خواهد داشت.
امتیازات مرحله نخست از اول تا 31 تیرماه ، مرحله دوم از اول تیرماه تا پایان مردادماه و مرحله سوم از اول تیرماه تا 31 شهریورماه سال 99 محاسبه شده است.
در عین حال در قرعه کشی نهایی، یک جایزه نقدی یک میلیارد ریالی به قید قرعه به یکی از استفاده کنندگان از همراه بانک ملت تعلق خواهد گرفت.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران