در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522477 تاریخ : 1399/08/21-13:16:09
,17,10027,25,
اعطای لوح و نشان ویژه «مدیر ارشد ارتباط گستر» به مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

در شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران انجام شد

اعطای لوح و نشان ویژه «مدیر ارشد ارتباط گستر» به مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران

دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی ایران؛ با موضوع بررسی تأثیر کرونا ویروس بر ساختار و عملکرد رسانه ای روابط عمومی؛ به انتخاب هیئت داوران به عنوان «مدیر ارشد ارتباط گستر» برگزیده شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، در شانزدهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران که با حضور دکتر سیما سادات لاری، سخنگو و معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر سلیمانی امیری رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و جمعی از مدیران برگزیده جشنواره روابط عمومی برگزار شد، از دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، با اعطای لوح و نشان «مدیر ارشد ارتباط گستر و تعالی گر ارتباطی » تقدیر به عمل آمد.
بر اساس این گزارش، در ابتدای این مراسم پیام خانم دکتر سوتلانا استاوریوا رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی خطاب به شرکت کنندگان و برگزیدگان این سمپوزیوم به صورت مجازی پخش شد.
شرکت ملی صنایع مس ایران تحت راهبری دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس حضوری اثرگذار، پاسخگو، متعهدانه و تعاملی با ذی نفعان بیرونی و درونی سازمان داشته است تا این شرکت به یک سازمان شفاف در عرصه ارتباطات تبدیل شود.
گفتنی است، در بخش علمی این سمپوزیوم پروفسور بانو بِیبارز هوکس استاد دانشگاه استانبول ترکیه، فیلیپ بورِمانس، عضو هیئت مدیره ایپرا، مدرس و متخصص ارتباطات بحران از کشور بلژیک و مدیر روابط عمومی IBM و دکتر ماکسیم بِحار سخنران حرفه ای از کشور بلغارستان سخنرانی می کنند.
این سمپوزیوم که به عنوان مهم ترین رویداد در عرصه روابط عمومی های کشور محسوب می شود، به صورت سالانه و با هدف ارتقاء دانش دست اندرکاران روابط عمومی، معرفی الگوهای موفق، شناسایی استعدادها، ایجاد رقابت سالم، تشویق و ترغیب به امر فعالیت علمی-تخصصی در روابط عمومی و نیز کمک به ارتقاء کیفی فعالیت های روابط عمومی در کشور برگزار می گردد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران