تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338491 تاریخ : 1397/02/12-13:54:12
,1,
اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به دانشجویان در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

اعطای تسهیلات ویژه بانک شهر به دانشجویان در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

معاون امور شعب و توسعه بازیابی بانک شهر از اعطای تسهیلات ویژه این بانک به دانشجویان در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: با افتتاح این حساب و با حداقل موجودی 5 میلیون ریال تا سقف 50 میلیون ریال کارت اعتباری به متقاضی اعطا می شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، محمد کیایی  با بیان این مطلب گفت: در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران به آن دسته از دانشجویانی که اقدام به افتتاح سپرده می کنند، تسهیلات مرابحه در قالب "کارت اعتباری" اعطا میشود.

وی افزود: برای افتتاح این حساب، حداقل موجودی مورد نظر  5 میلیون ریال است که می بایست به مدت سه ماه در سپرده قرار گیرد و پس از آن تا سقف 50 میلیون ریال کارت اعتباری به متقاضی اعطا میشود.


وی در ادامه با تشریح عملکرد بانک شهر در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: امسال سال سوم عاملیت بانک شهر در نمایشگاه کتاب است و خوشبختانه اقدامات خوبی برای بهتر برگزار شدن این نمایشگاه پیش بینی شده است.


معاون امور شعب و توسعه بازیابی بانک شهر، با بیان اینکه در خصوص ارائه کارت های دانشجویی سه روش در نظر گرفته شده است افزود: NFC ، کارت ملی هوشمند و کارت های فیزیکی سه روش ارایه کارت به متقاضیان است.


وی با تاکید بر اینکه  درمجموع 35 هزار و 600  کارت به شیوه کارت ملی هوشمند تقاضا شده است ، افزود: این اقدام برای اولین بار  با هماهنگی بانک مرکزی، سازمان ثبت احوال و بانک شهر به مرحله اجرا رسید و جایگزین بن کارت فیزیکی شد.


کیایی با بیان اینکه حدود 5 هزارو 433  نفر از طریق NFC و ما بقی کارت ها از طریق بن کارت فیزیکی پیش بینی شده است، گفت: پیش بینی 200 هزار بن کارت صورت گرفته ولی طبق آخرین آمار ،ثبت نام دانشجویان برای استفاده از این شیوه، حدودا 145هزار نفر بوده است.


معاون امور شعب و توسعه بازیابی بانک شهر،با تاکید بر اینکه  امسال برنامه های خوبی برای ارایه به مردم صورت گرفته است، افزود: طبق پیش بینی های صورت گرفته باید در حدود 3 هزار و 500 دستگاه POS در مجموعه نمایشگاه نصب شود و تاکنون در حدود 2 هزار و 800  عدد از آن نصب شده و تحویل به مابقی غرف نیز بر اساس برنامه انجام می شود.


کیایی با اشاره به شرایط خاص نمایشگاه کتاب امسال و جابه جایی نمایشگاه به مصلی تصریح کرد: همه تدابیر لازم برای ارائه بهترین خدمات به مراجعان صورت گرفته تا شهروندان بدون هیچ مشکلی از این نمایشگاه استفاده کنند.


وی با اشاره به دستگاه های پیش بینی شده برای خدمات رسانی به مردم درنمایشگاه کتاب 97، گفت: امسال حدودا 5 دستگاه ATM سیار، 3 دستگاه شهرنت ثابت و سیار  در محوطه، 20دستگاه  ATM در داخل غرفه ها و سالن ها و شبستان ها  و  30 دستگاه وب کیوسک و در نظر گرفته شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران