جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514078 تاریخ : 1399/03/20-10:26:48
,1,
اعطای بیش از 7،000 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان توسط بانک آینده

طی سال 1398 صورت گرفت؛

اعطای بیش از 7،000 میلیارد ریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان توسط بانک آینده

بانک آینده با هدف حمایت از اقتصاد دانش بنیان و فن آور محور، طی سال 1398 بیش از 7،000 میلیاردریال تسهیلات به شرکت های دانش بنیان اعطا کرده است. این امر پس از انعقاد تفاهم نامه همکاری با صندوق نوآوری و شکوفایی برای تأمین مالی شرکت های دانش بنیان از طریق اعطای تسهیلات و صدور ضمانت نامه، صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک آینده، در نشستی که با حضور دکتر محمد فطانت مدیرعامل، برخی از اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد بانک آینده و هم چنین دکتر وحدت، مدیرعامل و تنی چند از مدیران ارشد صندوق شکوفایی و نوآوری کشور برگزار شد، همکاری های دوجانبه مورد بررسی و تأکید قرار گرفت.
در این نشست، دکتر فطانت شرکت های دانش بنیان (SME) را موتور رشد اقتصاد دنیا دانست و تاکید کرد که در این فرآیند، افراد صاحب ایده باید حمایت شوند تا بتوانند نظر خود را به سرعت عملیاتی سازند که این امر در کشور ما با برخورداری از مزیت جمعیت جوان و خلاق، رسالتی بزرگ برای ما به شمار می رود.
کمک به شرکت های دانش بنیان برای معرفی و فروش محصول خود به مشتریان نیز از جمله دیگر حمایت هایی است که بستر آن با همکاری بانک آینده و صندوق شکوفایی و نوآوری، محقق می شود.
بانک آینده به استناد گزارش های عملکردی ارائه شده، 88 (هشتاد و هشت) فقره تسهیلات با رقمی بالغ بر 7،000 میلیارد ریال طی سال 1398 به شرکت های دانش بنیان پرداخت کرده است. هم چنین در مدت مشابه، 41 (چهل ویک) فقره ضمانت نامه با ارزش ریالی 1,133 (یک هزار و صد و سی وسه) میلیارد ریال، با شرایطی مناسب برای شرکت های مذکور، صادر نموده است. بر اساس این مستندات، بانک آینده موفق شد؛ به عنوان شریک استراتژیک صندوق شکوفایی و نوآوری، رتبه نخست همکاری با این صندوق طی سال 1398 را به خود اختصاص دهد.
بانک آینده بر آن است تا با حضور جدی تر از پیش در حوزه نوآوری های نوین و نیز ایجاد بازار برای شرکت های دانش بنیان و فن آور در عرصه های راهبردی، زمینه بروز بیشتر استعدادها و توان مندی های دانش آموختگان و نوآوران کشور را فراهم آورد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران