تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517929 تاریخ : 1399/05/26-15:29:42
,2,
اعضای خانواده «بله» به هفت میلیون نفر رسید

اعضای خانواده «بله» به هفت میلیون نفر رسید

تعداد اعضای خانواده بزرگ «بله» از مرز هفت میلیون نفر عبور کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در حال حاضر 24 بانک به عنوان مبدا انتقال وجه به این اپلیکیشن پیوسته اند و کاربران می توانند از مبدا این بانک ها به تمام بانک های عضو شتاب، بدون دانستن شماره کارت مقصد کارت به کارت انجام دهند.

در بهار امسال کاربران بله مبلغ چهار هزار و 330 میلیارد تومان پول در بستر این اپلیکیشن جابه جا کردند و در 915 هزار گروه و کانال نیز عضو شدند.

همچنین حجم کل انتقال پول در سال گذشته هم از سوی کاربران مبلغ 16 هزار و 750 میلیارد تومان پول بوده است.

در بهار امسال بیش از 9 میلیون تراکنش کارت به کارت موفق در بستر بله انجام شده و تعداد تراکنش های مالی به بیش از 13 میلیون رسیده است.

میانگین روزانه تعداد کارت به کارت بله در فصل بهار بالغ بر 100 هزار و 400 تراکنش و میانگین روزانه انتقال پول 46 هزار و 500 میلیارد تومان بوده است.

«بله» به عنوان یک اپلیکیشن و پیام رسان ارتباطی و بانکی کشور علاوه بر ارائه همه خدمات معمول یک پیام رسان از جمله گفت وگو، ایجاد کانال و گروه، استفاده از استیکر و بازو (بات)، امکان ارائه خدمات بانکی از قبیل خرید شارژ، عملیات کارت به کارت، پرداخت قبوض خدماتی، پرداخت خلافی خودرو، پرداخت عوارض خروج از کشور، انجام کار خیر و … را داراست.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران