سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 225421 تاریخ : 1395/06/27-14:11:16
,10028,10032,
اعزام کاروان جهیزیه برای 26 نوعروس نیازمند در غرب پایتخت

کاروان جهیزیه در تهران به راه افتاد

اعزام کاروان جهیزیه برای 26 نوعروس نیازمند در غرب پایتخت

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت:از دهه کرامت تا دهه ولایت ،26 نوعروس نیازمند در غرب تهران صاحب جهیزیه شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ؛حمید محسنی شهردار منطقه 9 گفت: در برنامه های منطقه رسیدگی به نیازمندان و خانواده های بی بضاعت را همواره مورد توجه قرار داده ایم که یکی از این ویژه برنامه ها ، تهیه جهیزیه نوعروسان ایرانی است.

وی افزود: نوعروسان نیازمند منطقه از طریق شورایاری ها و معتمدین محلات شناسایی شده و با کمک سراهای محله و خیرین فعال، جهیزیه ها به این خانواده ها تحویل شد.

شهردار منطقه 9 اذعان داشت: در این طرح با همکاری خیرین و ستاد مطلع عشق قرارگاه امام رضا (ع) تعدادی از جوانان با جهیزیه ای زیبا و کامل راهی خانه بخت شدند.

وی ادامه داد: کالاهای تهیه شده برای جهیزیه از قبیل یخچال، ماشین لباسشویی، اجاق گاز و فرش و حتی بسته های فرهنگی از قبیل قرآن مجید و مفاتیح به همراه سجاده و چادر نماز گردآوری و در قالب کاروان جهیزیه به نوعروسان تقدیم شد.

محسنی اظهار داشت: در راستای رسیدگی به وضعیت معیشتی زوج های نیازمند این شهرداری با موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در منطقه هم افزایی خوبی ایجاد کرده و برای فعالیت بیشتر و سهولت پیگیری امور خیریه از سوی شهرداری واحدی در اختیار این موسسه قرار گرفت و نمایندگی امیرالمومنین (ع) شعبه ایتام این سازمان مردم نهاد نیز افتتاح شد.

شهردار منطقه 9 خاطرنشان کرد: کاهش محرومیت ها و رسیدگی به اقشار نیازمند همواره در اولویت فعالیت های اجتماعی است و توجه به محرومین و نیازمندان جامعه ، ایتام و خانواده های بی سرپرست و بد سرپرست و زنان سرپرست خانوار مورد توجه بوده است.

به گفته وی علاوه بر اهدای جهیزیه به نوعروسان منطقه ، کاروان جهیزیه ها برای دیگر مناطق تهران و استان های دیگر از میدان آزادی در چند نوبت دیگر از ابتدای امسال اعزام شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 199
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه