در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521401 تاریخ : 1399/07/24-15:42:03
,1,
اعتبار کارت های نقدی بانک پاسارگاد تمدید شد

اعتبار کارت های نقدی بانک پاسارگاد تمدید شد

جهت رفاه حال مشتریان و کاهش مراجعه حضوری به شعبه ها، کارت های نقدی بانک پاسارگاد که تاریخ انقضای آنها مهر، آبان و آذر سال 1399 است، به مدت یک سال تمدید شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، از این پس مشتریان هنگام استفاده از درگاه های پرداخت، باید در بخش تاریخ انقضای کارت، به جای عدد 99، عدد 00 را وارد کنند. همچنین مشتریانی که از سامانه های بانکداری مجازی و یا همراه بانک استفاده می کنند باید نسبت به ویرایش اطلاعات کارت های خود بر این اساس اقدام کنند.

گفتنی است هم میهنان می توانند اکثر امور بانکی خود را با بهره مندی از انواع خدمات بانکداری الکترونیک بانک پاسارگاد انجام داده و از مراجعه غیرضروری به شعبه ها خودداری کنند. مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره تماس82890 و سامانه ی CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm آماده ی پاسخگویی به سؤالات مشتریان است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران