در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516259 تاریخ : 1399/04/29-15:32:24
,1,
اطلاعیه بانک پاسارگاد در خصوص برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق العاده

اطلاعیه بانک پاسارگاد در خصوص برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق العاده

بانک پاسارگاد در خصوص امکان حضور مجازی سهامداران در مجمع عمومی عادی و فوق العاده و همچنین آموزش سهامداران برای ثبت نام و ورود به مجمع، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد، پیرو آگهی دعوت منتشره در روزنامه اطلاعات مورخ 17 تیر سال 1399، در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت سهامداران محترم، امکان حضور مجازی در مجمع عمومی عادی و فوق العاده این بانک، در تاریخ 31 تیر سال 1399 از ساعت 9 صبح، از طریق مراجعه به بخش «سامانه سهامداران» در سایت بانک، به نشانی www.bpi.ir فراهم خواهد بود.

بر این اساس و به منظور تشریح طریقه ی ثبت نام و ورود به مجمع برای سهامداران گرامی، جلسه های آموزشی در تاریخ 30 تیر، از ساعت 10 الی 11 صبح و 16 الی 17 از طریق لینک https://www.bpi.ir/page/view/stock-bpi برگزار خواهد شد.

گفتنی است مرکز مشاوره و اطلاع رسانی بانک پاسارگاد به شماره 82890 و سامانه CRM در سایت این بانک به آدرس https://www.bpi.ir/crm آماده ی پاسخگویی به سؤالات و ابهامات سهامداران گرامی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران