بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519454 تاریخ : 1399/06/24-14:15:23
,5,
اطلاعات روی کارت سوخت تاثیری بر میزان سهمیه ندارد

سخنگوی شرکت پخش فرآورده های نفتی:

اطلاعات روی کارت سوخت تاثیری بر میزان سهمیه ندارد

سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی درباره اطلاعات غلط درج شده روی برخی کارت های سوخت خودروهای صادر شده گفت: این مساله مشکلی را برای مالکان خودرو ایجاد نمی کند.

به گزارش بانک و صنعت، فاطمه کاهی، سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: از مجموع میلیون ها کارت صادر شده، تعداد کمی از آن ها این مشکل را دارند و عباراتی همچون کارت هوشمند سوخت موتور سیکلت و یا کامیون درج شده که این اطلاعات هیچ تاثیری در میزان سهمیه و استفاده مالکان خودروهای سواری از این کارت ها ندارد.

وی با بیان اینکه از تعداد 27 میلیون کارت صادر شده، تنها ممکن است برای کمتر از یک درصد یعنی چیزی حدود 3 تا 4 هزار کارت صادر شده این مشکل بوجود آمده باشد، گفت: مهم، اطلاعات لیزری پشت کارت است و اگر این اطلاعات با مشخصات کارت خودرو مغایرت ندارد، استفاده از این کارت هیچ مشکلی برای مالک ندارد.

به گفته این مقام مسوول، این کارت ها ممکن است تفاوتی از لحاظ رنگ و طرح باهم داشته باشند، اما از لحاظ کاربردشان در آن ها تفاوتی وجود ندارد و نیاز نیست که افراد بعد از دریافت کارت سوخت، اقدامی انجام دهند. این موضوع مشکلی را برای افراد ایجاد نمی کند و نیازی به انجام هیچ اقدامی نیست و افراد به راحتی می توانند از همان کارت سوخت استفاده کنند.

وی افزود: مهم، اطلاعاتی است که در تراشه کارت سوخت درج شده و باید این اطلاعات با مشخصات خودرو مطابقت داشته باشد، اما اطلاعاتی که روی کارت نوشته شده مربوط به مالکی است که هنگام صدور کارت، مالک خودرو بوده است و تاثیری در سهمیه واریزی یا استفاده مالک بعدی خودرو ندارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران