صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518071 تاریخ : 1399/05/28-12:40:42
,15,10028,
اضافه شدن 10 سرویس جدید به «تهران من» تا پایان سال

امکانات «تهران من» برای شهروندان چیست؟

اضافه شدن 10 سرویس جدید به «تهران من» تا پایان سال

تا پایان سال قرار است 10 سرویس جدید به «تهران من» اضافه شود، سامانه ای که سبب افزایش سرعت در دریافت خدمات و سهولت در انجام کارهای مرتبط با شهر و شهرداری شده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، یکی از مهمترین اهداف راه اندازی سامانه «تهران من» را انجام همه تبادلات و پرداخت های خرد میان شهرداری و شهروندان عنوان کرد و افزود: از زمان راه اندازی این سامانه تا به امروز بسیاری از پرداخت های شهری شهروندان از این طریق انجام می شود به خصوص در بخش طرح ترافیک، «تهران من» و سایر پرداخت های مربوط به خودرو نسبت به گذشته کار را برای شهروندان خیلی راحت کرده است. به طوری هم اکنون 15 درصد عوارض خودرو به صورت آنلاین از سوی شهروندان پرداخت می شود.
او با اعلام اینکه هم اکنون در سامانه «تهران من» دو میلیون و 700 هزار کاربر با کدملی و سه میلیون خودرو ثبت شده است، گفت: تا پایان امسال قرار است 10 سرویس جدید به «تهران من» اضافه شود.
دبیر شورای راهبردی تهران هوشمند، افزایش سرعت در دریافت خدمات و سهولت در انجام کارهای مرتبط با شهر و شهرداری را از مزایای سامانه و اپلیکیشن «تهران من» عنوان کرد و ادامه داد: نگاه این بوده که تمام سرویس هایی که در تهران ارایه می شود، یک مراجعه حضوری و یا یک تلفن اضافی به جایی را حذف کند. البته در طراحی سرویس ها هم کوشش کافی شده است و فقط باید به شهروندان بیشتر معرفی شود.
فرجود با تاکید بر اینکه «تهران من» باید به عنوان یک دارایی شهرداری به مردم شناسانده شود، توضیح داد: بسیاری از سرویس ها در «تهران من» نوپا هستند و شاید هشت ماه از عمرشان گذشته بنابراین هنوز زود است که درباره میزان استقبال شهروندان از آن ها قضاوت کرد.
او ارایه سرویس پارک حاشیه ای در «تهران من» را مثال زد و گفت: شهروندان می توانند در این سامانه ضمن مشاهده جزییات هزینه های مربوطه، به راحتی محل های پارک حاشیه ای را پیدا کنند و بدین صورت از ترددهای متعدد برای یافتن جای پارک کاسته خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران