همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518607 تاریخ : 1399/06/10-11:26:50
,5,
اصلاح 45 درصد از شبکه توزیع برق کشور

یک مقام مسئول خبر داد:

اصلاح 45 درصد از شبکه توزیع برق کشور

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیر گفت: 45 درصد از شبکه توزیع برق کشور نوسازی و بهسازی شده است.

به گزارش بانک و صنعت، غلامعلی رخشانی مهر با اشاره به اینکه این رقم تا پایان سال به 50 درصد خواهد رسید، گفت: این اصلاح و بهسازی با نصب کابل های خودنگهدار بجای سیم های هوایی فرسوده انجام شده است.

وی با اشاره به اختصاص 6 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اصلاح و بهسازی شبکه توزیع برق ادامه داد: به ازای هر یک درصد اصلاح شبکه توزیع برق، 3 هزار کیلومتر کابل خودنگهدار جایگزین شبکه های فرسوده شده است.

معاون توزیع برق کشور با اشاره به اجرای طرح خدمات سبز در صنعت برق کشور افزود: ارائه قبض سبز (ارسال قبض برق بصورت پیامکی) یکی از خدمات ارائه شده در قالب طرح خدمات سبز است که پس از اجرای کامل آن همه خدمات شرکت های توزیع نیروی برق به صورت غیر حضوری به مشتریان برق ارائه می شود.

به گفته این مقام مسئول طرح چشم انداز اصلاح ولتاژ شبکه (چاوش) نیز از دیگر طرح ها در قالب طرح تحول دیجیتال است که در این طرح ولتاژ برق تحویلی به مشترکان در طول سال چندین نوبت اندازه گیری و در صورت نیاز اصلاح خواهد شد. اجرای این طرح از پارسال آغاز و با اجرای آن ولتاژ بیش از 7 درصد مشترکان اصلاح شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران