صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520972 تاریخ : 1399/07/19-09:38:33
,17,
اصلاح سهمیه مواد پتروشیمی بر اساس آمار تولید و میزان خرید سال قبل

یک مقام مسئول خبر داد

اصلاح سهمیه مواد پتروشیمی بر اساس آمار تولید و میزان خرید سال قبل

مدیرکل صنایع نساجی وزارت صمت با اشاره به اصلاح سهمیه مواد پتروشیمی بر اساس آمار تولید و میزان خرید سال قبل، گفت: سهمیه تخصیصی از طریق درخواست های ثبت شده در استان ها بازبینی می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، افسانه محرابی اظهار داشت: بر اساس تصمیمات کمیته راهبری مدیریت تقاضای محصولات پتروشیمی و طرح افق سهمیه واحدهای مصرف کننده پلی پروپلین نساجی و پلی اتیلن ترفتالات نساجی با عنایت به آمار تولید و میزان خرید از بورس آنها در سال 98 مورد بازنگری و اصلاح قرار گرفته است.

مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صمت گفت: به منظور مدیریت تقاضای محصولات پتروشیمی مورد مصرف در صنایع نساجی و در راستای کاهش قیمت تمام شده مواد اولیه مورد نیاز این صنعت، این تصمیم اتخاذ شده است.

وی تصریح کرد: پیش بینی می شود با اقدامات صورت گرفته علاوه بر بهبود فعالیت واحدهای تولیدی شاهد حذف التهاب از بازار محصولات پتروشیمی باشیم.

محرابی افزود: بدیهی است چنانچه واحدهای تولیدی که با کاهش سهمیه مواجه شده اند در میزان سهمیه فعلی دارای ابهاماتی باشند با مراجعه به سازمان های صنعت، معدن و تجارت استان ها و ارائه اسناد مثبته مبنی بر آمار تولید و مقدار خرید از بورس در سال 98 مراتب را از طریق استان به دفتر صنایع نساجی پوشاک و سلولزی اعلام کنند تا موضوع مورد بررسی مجدد قرار گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 128
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران