جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522624 تاریخ : 1399/08/28-11:59:15
,2,
اسکندری مدیر برتر در حوزه روابط عمومی های کشور شد

اسکندری مدیر برتر در حوزه روابط عمومی های کشور شد

رئیس روابط عمومی بانک سپه مدیر برتر هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی کشور شد/

به گزارش بانک و صنعت، اداره کل روابط عمومی بانک سپه بر اساس رأی هیئت داوران شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران موفق به کسب سه عنوان مدیر برتر روابط عمومی کشور، نشان ویژه روابط عمومی اثربخش و روابط عمومی برتر در رشته ارتباطات الکترونیک و مجازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، شانزدهمین سمپوزیوم بین المللی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران در سال 1399 با حضور متخصصین و اساتید برجسته ایرانی و خارجی با موضوع بررسی تأثیرات کرونا بر روابط عمومی و فعالیت های ارتباطی طی روزهای 20 و 21 آبان ماه برگزار و از برترین های روابط عمومی کشور تقدیر شد.
این سمپوزیوم با توجه به شیوع بیماری کرونا، به صورت مجازی برگزار و تنها سازمان ها و شرکت های برتر در مراسم اختتامیه دعوت شدند و 1100 نفر از اعضاء انجمن جهانی روابط عمومی از 100 کشور و 800 نفر از ایران به صورت مجازی در این سمپوزیوم شرکت کردند.


• دریافت لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی
بر اساس این گزارش غلامرضا اسکندری رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه بر اساس رأی هیئت داوران جشنواره به دلیل توفیقات مؤثر در دوران مدیریت روابط عمومی، طراحی نظام ارتباطی شایسته و اهتمام در توسعه کمی و کیفی فعالیت های روابط عمومی در بانک سپه، لوح سپاس مدیر برتر روابط عمومی را دریافت کرد.

• دریافت نشان ویژه روابط عمومی اثربخش
هیئت داوران سمپوزیوم بین المللی و هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی ایران، بانک سپه را به دلیل استفاده بهینه از ظرفیت های روابط عمومی و کاربرد خردمندانه آنها در فرآیند ادغام بانک ها طی دو سال اخیر شایسته دریافت نشان ویژه دانست و نشان ویژه روابط عمومی اثربخش را به اداره کل روابط عمومی بانک سپه اعطا کرد.


• دریافت لوح سپاس روابط عمومی برتر
لوح سپاس روابط عمومی برتر در رشته ارتباطات الکترونیک و مجازی این دوره از جشنواره نیز بر اساس نظر داوران به دلیل رعایت استانداردهای علمی و صنفی و خلاقیت در کار و داشتن کیفیت و کمیت مناسب فعالیت ها به اداره کل روابط عمومی بانک سپه تعلق گرفت.

*اسکندری: برای موفقیت های فوق برنامه داشتیم
غلامرضا اسکندری رئیس اداره کل روابط عمومی بانک سپه در خصوص موفقیت های به دست آمده در هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی اظهار داشت: این موفقیت ها تصادفی نیست و بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و استراتژی تدوین شده در بانک سپه به دست آمده است.
وی افزود: محول کردن مأموریت ملی و خطیر ادغام پنج بانک و موسسه وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه که به گفته مسئولین نظام جزو افتخارات دولت به شمار می رود، اجرای پروژه عظیم بانکداری متمرکز که جزو آرزوهای دیرینه این بانک به شمار می رفت و مهم تر از همه؛ قرار گرفتن بانک ها و ازجمله بانک سپه در خط مقدم جبهه جنگ اقتصادی؛ رسالت و سنگینی مسئولیت روابط عمومی را صدچندان می کند.
اسکندری اظهار داشت: اداره کل روابط عمومی بانک سپه با درک این مهم؛ استراتژی کاربردی متناسب با واقعیت ها و شرایط موجود در تمام بخش ها خصوصاً با توجه به مأموریت ملی ادغام تدوین و به مرحله اجرا درآورد که ماحصل آن دریافت لوح های یادشده از سوی هفدهمین جشنواره برترین های روابط عمومی کشور بود.


*حضور اثرگذار در عرصه کلان اقتصادی نشات گرفته از تفکر کلان نگر تصمیم سازان بانک
اسکندری برنامه ریزی کلان بانک سپه را حضور مؤثر و تأثیرگذار در عرصه کلان اقتصادی عنوان کرد و اظهار داشت: این نگاه که نشات گرفته از تفکر و دیدگاه اولیای بانک می باشد؛ باعث گردیده تا بانک سپه طی سال های اخیر به اذعان همه مسئولین ارشد نظام به بازوی توانمند دولت در اجرای پروژه های عظیم و ملی تبدیل شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران