از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515068 تاریخ : 1399/04/08-10:43:12
,15,
استقرار گمرک در اداره پست شرط ارسال محصولات تولیدی کیش است

استقرار گمرک در اداره پست شرط ارسال محصولات تولیدی کیش است

سرپرست اداره پست استان هرمزگان گفت: در صورت استقرار نمایندگان گمرک در اداره پست کیش، امکان ارسال بسته ها و امانات از این جزیره به سراسر کشور فراهم خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، عبدالله عبدلی که در مراسم معرفی سرپرست جدید پست جزیره کیش سخن می گفت، با اشاره به جایگاه ویژه کیش و قابلیت های بی نظیر این جزیره، از پیگیری و بررسی برای فراهم کردن امکان ارسال محصولات تولیدی و محلی کیش به سایر نقاط کشور خبر داد.

وی تصریح کرد: در صورت استقرار نمایندگان گمرک در اداره پست، امکان ارسال بسته های مشتریان و خریداران اجناس اینترنتی و بازارهای الکترونیکی برای هر نقطه ای از کشور فراهم می شود.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این جلسه گفت: تعاملات تجاری و اقتصادی بیرونی یکی از فلسفه های ایجاد مناطق آزاد است.

خسرو نشان افزود: برای ایجاد کانال اقتصادی به داخل نیز باید تمهیداتی بیاندیشیم چرا که زمانی اقتصاد کیش بر محور خرید بنا نهاده شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران