در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519092 تاریخ : 1399/06/17-16:13:09
,10025,
استقبال مردم از بیمه مستمری و بازنشستگی

استقبال مردم از بیمه مستمری و بازنشستگی

دریافت حقوق بازنشستگی در دوره کهنسالی برای افرادی که از این حقوق محرومند اهمیت ویژه ای دارد.

به گزارش بانک و صنعت، مهدی نوروزی مدیرعامل بیمه خاورمیانه تازه ترین بیمه نامه شرکت خود را یک بیمه نامه منحصر به فرد و دارای مزیت برای دوران بازنشستگی و دارای ترکیبی از سرمایه گذاری و ارائه خدمات بیمه ای می داند.
وی در ادامه افزود: این بیمه نامه می تواند به عنوان یک بیمه مکمل برای کسانی که از مستمری بازنشستگی صندوق های بیمه و تامین اجتماعی هم استفاده می کنند کمبودهای ناشی از پایین بودن سطح حقوق بازنشستگان نسبت به مخارج زندگی را جبران کند.
به گفته مدیرعامل بیمه زندگی خاورمیانه این محصول یک پوشش بیمه ای عمر به شرط حیات است و یکی از مزایای آن برای بیمه شده این است که اگر او حتی با پرداخت یک قسط از حق بیمه فوت کند خانواده اش می توانند از مزایای بیمه نامه بهره مند شوند.
به گفته وی در سه ماه نخست امسال حدود 68 میلیارد ریال بیمه نامه انفرادی به فروش رفته است که عمده آن مربوط به این بیمه نامه است.
از آنجا که این شرکت به طور تخصصی اقدام به فروش بیمه های زندگی می کند می تواند از طریق شبکه فروش کارآمد در معرفی بیمه های عمر به جامعه و توسعه بیمه های زندگی موثر باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 218
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران