جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520677 تاریخ : 1399/07/13-11:22:57
,11,
استقبال فرودگاه ها از طرح ایرتاکسی/43فرودگاه با حداقل پروازفعالند

دبیر انجمن ایرلاین ها خبر داد

استقبال فرودگاه ها از طرح ایرتاکسی/43فرودگاه با حداقل پروازفعالند

دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی از آمادگی فرودگاه های ایران برای نشست و برخاست ایرتاکسی خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت راه و شهرسازی، مقصود اسعدی سامانی بر ضرورت راه اندازی ایرتاکسی در فرودگاه های ایران تأکید کرد و افزود: اگر بخواهیم صنعت هوانوردی کشور را توسعه بدهیم، یکی از راهکارهایش راه اندازی ایرتاکسی است.

وی اظهار کرد: با توجه به اینکه در کشورمان فرودگاه های کوچک داریم و از آن ها یا استفاده نمی شود یا به ندرت یک یا دو پرواز در آن ها صورت می گیرد؛ می توان از ظرفیت این فرودگاه ها جهت تردد ایرتاکسی استفاده کرد.

اسعدی سامانی گفت: این فرودگاه ها قابلیت بهره برداری برای ایرتاکسی را دارند و در صورت برنامه ریزی صحیح، می توان این ظرفیت هوانوردی را در کشور ایجاد کرد.

دبیر انجمن ایرلاین های کشور با بیان اینکه بیش از 43 فرودگاه در کشور وجود دارد که صرفاً از 10 درصد ظرفیت آن ها استفاده می شود، تصریح کرد: اکنون فرصت سرمایه گذاری برای بخش خصوصی جهت راه اندازی ایرتاکسی وجود دارد و افراد حائز شرایط می توانند در این حوزه سرمایه گذاری کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 126
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران