همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518584 تاریخ : 1399/06/10-09:06:46
,25,
استقبال شرکت مس از طرح های نو در صنایع نانو و هایتک برای ایجاد ارزش افزوده

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح کرد

استقبال شرکت مس از طرح های نو در صنایع نانو و هایتک برای ایجاد ارزش افزوده

اردشیر سعدمحمدی با بیان این که فلز مس پتانسیل و ارزش بسیار بالایی برای سرمایه گذاری دارد، گفت: شرکت مس به پشتوانه همت و تلاش پرسنل خدوم خود و حمایت های مسئولان، امسال شرایط خوبی را دارد و بدنه شرکت مس یعنی پرسنل آن با نشان دادن سطح بسیار خوبی از توانایی های خود علاوه بر ثبت رکوردهای تولیدی در پنج ماهه اول سال توانستند به لحاظ شاخص های عملیاتی و مالی در تراز بالایی در کشور قرار بگیرند که جا دارد از تک تک همکارانم در خانواده عظیم مس تقدیر و تشکر کنم.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شرکت ملی صنایع مس ایران، مدیرعامل شرکت مس با اشاره به استقبال این شرکت از طرح ها و ایده های نو در زمینه صنایع نانو و هایتک نیز افزود: باید تلاش شود با ورود به این حوزه ها شاهد ایجاد ارزش افزوده بیشتر برای شرکت مس و کشور عزیزمان باشیم.

دکتر سعدمحمدی همچنین به طرح های توسعه شرکت مس اشاره کرد و افزود: سرعت انجام تمامی پروژه های توسعه باید برای تک تک ما مهم باشد چرا که علاوه بر مباحث مربوط به توجیه اقتصادی طرح ها، آنچه در این بین باید مدنظر قرار گیرد امر اشتغال زایی این پروژه ها در این شرایط حساس است. یقین بدانید بحث ایجاد اشتغال برای جوانان این مرزوبوم وظیفه شرعی، اخلاقی و انسانی تک تک ما در تمامی سطوح است؛ به نحوی که این امر دغدغه اصلی بنده در پیشرفت و تکمیل پروژه ها محسوب می شود و انشاالله با سرمایه گذاری شرکت مس و غیرت و تعصب پرسنل و شرکت های پیمانکاری شاهد موفقیت های خوبی در این زمینه باشیم.
وی با اشاره به تصویب افزایش سرمایه در مجمع عادی عمومی سالیانه شرکت مس نیز گفت: این اتفاق خوبی است و سعی می کنیم انشالله به زودی از محل سود انباشته این افزایش سرمایه انجام شود.
دکتر سعدمحمدی به سرمایه گذاری شرکت مس برای ایجاد کمپ ورزشی در شهرستان ورزقان هم اشاره کرد و افزود: طرح های توسعه مجتمع مس سونگون می تواند تحول عظیمی را در منطقه ایجاد کند. چنان چه تولید تنها 100 هزار تن کاتد در این منطقه، براساس قیمت امروز 130.000 میلیارد ریال گردش مالی را برای منطقه به ارمغان خواهد آورد که با یک حساب سرانگشتی می توان فهمید این گردش مالی چه نقشی در توسعه و پیشرفت منطقه می تواند داشته باشد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران