صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518073 تاریخ : 1399/05/28-12:51:27
,10028,
استفاده 99 درصدی مسافران ناوگان عمومی پایتخت از ماسک/ راه اندازی موزه اتوبوس در دستور کار

استفاده 99 درصدی مسافران ناوگان عمومی پایتخت از ماسک/ راه اندازی موزه اتوبوس در دستور کار

معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران اقدامات اقدامات صورت گرفته در حوزه ی حمل ونقل و ترافیک را در ایام کرونا تشریح کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک؛ سید مناف هاشمی در برنامه تهران 20، اقدامات صورت گرفته حوزه حمل ونقل و ترافیک را در ایام کرونا تشریح کرد و گفت: الزام استفاده از ماسک در ناوگان حمل ونقل عمومی شهر اقدام بسیار خوبی بود گرچه اندکی زمان برد تا شهروندان با فرهنگ استفاده از ماسک مانوس شوند و از حدود 10 درصد استفاده از ماسک آغاز کردیم اما اکنون بالغ بر 99 درصد مسافران در ناوگان عمومی شهر اعم از اتوبوس و مترو و تاکسی از ماسک استفاده میکنند .

هاشمى بر شستشو و ضدعفونی روزانه ناوگان عمومی شهر تاکید کرد و گفت: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا ضدعفونی و شستشوی ناوگان عمومی در پایانه های اتوبوسرانی و ناوگان ریلی شهر در حال انجام است، همچنین تلاش شده با تمام ظرفیت به شهروندان در ناوگان عمومی شهر خدمات رسانی صورت گیرد.
معاون شهردار تهران در ادامه به لغو طرح ترافیک در ایام کرونا اشاره و تصریح کرد: در روزهایی که طرح ترافیک اجرا شد هم با ظرفیت 50 درصدی اجرا شد، بطوریکه ساعت اجرای طرح از ساعت 7.30 تا 14.30 در نظر گرفته شده بود.
به گفته ی وی این نگاه در مورد اجرای طرح ترافیک وجود داشت که اگر سخت گیری داشته باشیم مسافران مترو و اتوبوس افزایش میابد و گرچه استفاده از ماسک الزامی است اما امکان رعایت فاصله ی اجتماعی وجود نخواهد داشت، این در حالیست که با اجرای طرح ترافیک برابر تغییرات صورت گرفته (کاهش ساعات طرح ترافیک) برابر گزارشات افزایش مسافران را در ساعات مذکور شاهد نبودیم به همین منظور گزارشات به ستاد ملی کرونا داده شده امیدواریم از ابتدای شهریور ماه اجرای طرح ترافیک به منظور برقراری نظم شهری مجددا آغاز شود.
وی در ادامه از راه اندازی موزه اتوبوس در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: راه اندازی موزه اتوبوس در دستور کار قرار که بر اساس آن یک اتوبوس دو طبقه به عنوان موزه اتوبوس مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 179
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران