جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446222 تاریخ : 1397/10/26-19:03:41
,11,22,
استفاده مردم از حمل و نقل ریلی، نیازمند فرهنگ‌سازی است

در دیدار مدیرکل راه‌آهن قم با استاندار قم مطرح شد:

استفاده مردم از حمل و نقل ریلی، نیازمند فرهنگ‌سازی است

توسعه حمل و نقل ریلی از جمله اولویت‌های مهم دولت است و فرهنگ‌سازی و آشنایی مردم با مزایای این نوع حمل و نقل ، موجب ترغیب آن‌ها به استفاده بیشتر از قطار می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، بهرام سرمست استاندار جدید قم در دیدار مدیرکل راه‌آهن قم، مدیر پروژه قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و تعدادی از مدیران این استان، ضمن تأکید بر این مطلب گفت: ارتقاء کیفیت و ایمنی خطوط ریلی موجود و تسریع در اجرای پروژه قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان از جمله اولویت‌های اصلی توسعه‌ای استان قم است که نقش موثری در توسعه و پیشرفت استان دارد.

وی با تأکید بر اینکه اولویت توسعه اقتصادی استان قم، گردشگری زیارتی است، افزود: برای رسیدن به این هدف زیرساخت‌های استان قم، از جمله زیر ساخت‌های ریلی باید متناسب با جایگاه و موقعیت آن باشد.

سرمست؛ پروژه قطار سریع السیر تهران- قم- اصفهان از جمله طرح‌های ملی خواند و اضافه کرد: این پروژه موقعیت استراتژیک در کشور داشته و نقش قابل توجهی در بهبود زیرساخت‌های حمل و نقل و رونق گردشگری در استان قم دارد.

استاندار قم خواستار افزایش ظرفیت قطارهای مسافری از مبدأ قم شد و تأکید کرد: مدیران استانی باید نگاه عملیاتی به پروژه‌های عمرانی داشته باشند و جهت اجرای آن‌ها در موعد مقرر جدیت داشته باشند.

گفتنی است پیش از این محسن اعتماد مدیر کل راه‌آهن قم از پیشنهاد راه‌اندازی قطار گردشگری مذهبی برای گردشگران و زائران پاکستانی به وزارت راه و شهرسازی و استانداری قم و راه‌اندازی قطار قم- کربلا خبر داده و تأکید کرده بود که بررسی‌ها حکایت از آن دارد که از راه‌اندازی این قطار استقبال می‌شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 221
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران