صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519631 تاریخ : 1399/06/26-15:51:51
,2,22,
استفاده از مزیت هر استان بهترین راهکار برای توسعه است

معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون در تبریز

استفاده از مزیت هر استان بهترین راهکار برای توسعه است

معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون استفاده از مزیت هر استان را بهترین راهکار برای توسعه خواند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی، سعید معادی معاون امور استانها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در نشست مشترک روسای شعب این بانک در آذربایجان شرقی که در سالن همایش های مدیریت شعب در تبریز برگزار شد، افزود: کشور به واسطه اقلیم و آب وهوا دارای مزیت های مختلفی است که بی تردید توجه به این مزیت ها زمینه ساز توسعه پایدار خواهد بود.

وی با اشاره به ظرفیت های صنعتی و اقتصادی آذربایجان شرقی تصریح کرد: این استان به واسطه ظرفیت های صنعتی و اقتصادی فراوانی که دارد از نشاط اقتصادی بسیار مناسبی برخوردار است که برای بانک ها یک مزیت مهم محسوب می شود.

معادی با اشاره به ضرورت کسب اطلاع از این ظرفیت های بومی و منطقه ای برای بنگاه های اقتصادی همچون بانک ها تأکید کرد و دراین باره افزود: این استراتژی موجب می شود تا تلاش ها در بانک نیز باارزش افزوده قابل قبولی همراه باشد.

وی ظرفیت طرح های ملی در قالب اشتغال پایدار روستایی و عشایری، بند الف تبصره 18، ماده 52 و سایر ظرفیت های بیرونی و منابع داخلی را همراه باقابلیت محصولات و خدمات، فرصت و راهکارهای مناسب برای استفاده از مزیت ها در جهت ایجاد ارزش افزوده برای حرکت در مسیر توسعه دانست.

معاون امور شعب و بازاریابی بانک توسعه تعاون در ادامه خطاب به همکاران این بانک در استان گفت: هر یک از همکاران باید به این واقعیت پی ببرند که در اعتلای نام بانک نقش آفرین هستند و حرکت هایشان زمینه ساز توسعه و تحقق اهداف بانک می شود.

وی روسای شعب بانک را همچون هنرمندانی خواند که با اشراف و دید وسیع نسبت به موضوعات هنرمندانه مدیریت شعب را پیش می برند.

وی در پایان اتخاذ راهبرد کاری در شعبه را حیاتی خواند و گفت: روسای شعب با درک ظرفیت های داخلی و خارجی شعبه می توانند رویکردهای کمی و کیفی اثرگذاری را رقم زنند.

گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی حاکی است، ناصر اسدی سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون آذربایجان شرقی در ابتدای این جلسه به بیان گزارشی از فعالیت های بانک در استان پرداخت.

این گزارش می افزاید؛ در این سفر کاری مدیر امور شعب، مدیر اعتباری و رئیس بازاریابی و ارتباط با مشتریان بانک؛ معاون امور شعب و بازاریابی را همراهی کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران