جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515455 تاریخ : 1399/04/15-16:23:02
,17,
استفاده از ماسک در همه ادارات الزامی شد

از 15 تیرماه؛

استفاده از ماسک در همه ادارات الزامی شد

بر اساس بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور از تاریخ 15 تیرماه استفاده از ماسک در تمامی ادارات برای کلیه اربابان رجوع و کارکنان الزامی شد.

به گزارش بانک و صنعت، سازمان اداری و استخدامی طی بخشنامه ای، الزام استفاده از ماسک را در تمامی ادارات، بانک ها و مراکز ارائه خدمات عمومی و واحدهای عملیاتی از تاریخ 15.‏04.‏1399? برای کلیه ارباب رجوعان و کارکنان ابلاغ کرد.

در این بخشنامه آمده است: با توجه به نگرانی های موجود در خصوص بازگشت و شیوع مجدد ویروس کرونا، به ویژه در مناطقی که وضعیت آن ها از لحاظ شرایط بیماری و رعایت نکردن طرح فاصله گذاری اجتماعی «قرمز» اعلام شده است و در اجرای بندهای (3)، (4)، (5) و (8) مصوبات بیست و هفتمین جلسه ستاد ملّی مدیریت و مقابله با ویروس کرونا مورخ 14/‏04/‏1399? که به تأیید ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران رسیده است، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور طی بخشنامه ای به کلیه دستگاه های اجرایی موضوع ماده (5) قانون مدیریت خدمات کشوری، الزامات جدیدی را ابلاغ کرد.

همچنین مسئولان ادارات و مراکز ارائه خدمات عمومی و واحدهای عملیاتی مکلفند ضمن راهنمایی مراجعان و متقاضیان، دریافت خدمات در خصوص رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی محیط اداری، از ورود کسانی که فاقد ماسک هستند به محیط ادارات و مراکز ارائه خدمات و واحدهای عملیاتی جلوگیری کرده و خدمات مورد درخواست آنان را ارائه نکنند.

در این بخشنامه کلیه کارکنان شاغل در دستگاه های اجرایی و مراکز ارائه خدمات عمومی و واحدهای عملیاتی ملزم به استفاده از ماسک در محل کار شدند و در صورت عدم رعایت، از ورود آنان به محل کار ممانعت می شود و هرنوع عدم همکاری در این زمینه از سوی کارکنان که منجر به عدم امکان حضور آنان در محل کار شود، غیبت تلقی و مطابق مقررات با آنان برخورد خواهد شد.

در پایان این بخشنامه بر تسریع پیاده سازی دولت الکترونیک و استقرار سامانه ها و فرآیندهای الکترونیکی مرتبط با مأموریت ها و وظایف دستگاه های اجرایی تأکید شده است تا در انجام وظایف دستگاه ها به صورت الکترونیکی و ارائه خدمات غیرحضوری به ارباب رجوع تسریع و تسهیل صورت گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 210
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران