از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516828 تاریخ : 1399/05/07-14:22:26
,5,
استفاده از دیزل ژنراتور برای تامین برق اضطراری شرکت آب و نیرو

در راستای صرفه جویی و کمک به پایداری شبکه برق صورت می گیرد؛

استفاده از دیزل ژنراتور برای تامین برق اضطراری شرکت آب و نیرو

در راستای صرفه جویی وکمک به پایداری شبکه برق صورت می گیرد استفاده از دیزل ژنراتور برای تامین برق اضطراری شرکت آب و نیرو شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در راستای کاهش مصرف برق ادارات و به درخواست اداره برق منطقه شمیرانات با شروع فصل گرما (از ابتدای تابستان)و در زمان پیک مصرف همچون سال گذشته، برق اضطراری ساختمان مرکزی را از طریق دیزل ژنراتور تامین می نماید.

به گزارش بانک و صنعت، شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران در راستای کاهش مصرف برق ادارات و به درخواست اداره برق منطقه شمیرانات با شروع فصل گرما (از ابتدای تابستان) و در زمان پیک مصرف همچون سال گذشته، برق اضطراری ساختمان مرکزی را از طریق دیزل ژنراتور تامین می نماید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران، با توجه به شروع فصل تابستان و استقرار جبهه هوای گرم، میزان مصرف برق نیز به صورت فزاینده ای افزایش می یابد، در همین راستا شرکت آب و نیرو از ابتدای تابستان در زمان پیک مصرف (از ساعت 12:30 الی 15:00)، طی دو سال متوالی برق اضطراری ساختمان مرکزی را از طریق دیزل ژنراتور تامین می نماید.

از این رو به جهت جلوگیری از ایراد سخت افزاری و نرم افزاری برای سیستم رایانه کارکنان، چند دقیقه قبل از خاموشی پیامی در صفحه نمایشگر مبنی بر خاموشی اتوماتیک سیستم ظاهر می گردد و سپس پس از دو دقیقه کامپیوترها به صورت اتوماتیک و امن خاموش می شود.

بر این اساس و با این اقدام علاوه بر کمک به پایداری شبکه برق کشور در زمان اوج مصرف، میزان قابل توجهی در هزینه برق نیز صرفه جویی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران