بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520487 تاریخ : 1399/07/09-13:27:20
,11,
استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی برای تکمیل پروژه های مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد:

استفاده از تسهیلات طرح اقدام ملی برای تکمیل پروژه های مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: تسهیلات مسکن مهر برای رفع مشکلات مسکن مهر کافی نیست و نیاز داریم از تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن استفاده شود تا هر چه زودتر پروژه های نیمه تمام تکمیل و به پایان برسند.

به گزارش بانک و صنعت، احمد اصغری مهرآبادی طی بازدید میدانی از پروژه های مسکن شهر جدید هشتگرد از اهتمام مسئولان این وزارتخانه جهت برطرف کردن مشکلات متقاضیان مسکن و ساکنان شهر جدید هشتگرد خبر داد و افزود: پیرو بازدیدهای قبلی و دستور وزیر راه و شهرسازی به شهر جدید هشتگرد آمده و از نزدیک نواقص پروژه ها را مشاهده کرده و مشکلات و درخواست مردم را پیگیری کردیم.

وی با اشاره به اینکه طی بازدید مردم رضایت خود را از پروژه ها ابراز می داشتند، اظهار کرد: البته توقع و رضایت مردم زیاد است و ما نیز محدودیت های مالی و ضابطه ای داریم و به همین جهت در برطرف کردن مشکلات مردم با محدودیت هایی مواجه هستیم. ولی به رغم محدودیت ها، در تلاش هستیم تا تغییراتی در ضابطه ها به نفع مردم ایجاد شود تا از این طریق بتوان مشکلات مردم را برطرف کرد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر تأکید کرد: هر آن چیزی که از دست ما برآید انجام می دهیم و از هیچ کوششی برای رفاه مردم کوتاهی نخواهیم کرد.

به گفته وی عمده مشکلاتی که مردم طی بازدید از پروژه ها مطرح می کردند، مربوط به نواقص ساختمان از جمله ترک خوردگی دیوارها، چکه کردن آب از روی سقف، نبود آسانسور یا دیگر مسایلی از این قبیل بود.

مهرآبادی تصریح کرد: تا آنجا که بتوانیم مشکلات مردم را برطرف خواهیم کرد؛ اما مردم نیز باید کمک و همکاری کنند تا هر چه زودتر این نواقص برطرف شوند.

وی با بیان اینکه خواسته مردم در خصوص احداث درمانگاه، مدرسه، پارک، نانوایی، پاسگاه، ورزشگاه و دیگر مسائل، خواسته ای به حق و حیاتی است، افزود: تاکنون 32 باب مدرسه در شهر جدید هشتگرد احداث شده است که از این تعداد 25 باب آن از سوی شرکت عمران شهرهای جدید و 7 باب آن از سوی خیرین ساخته شده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر گفت: در خیلی از جاها، مردم توانایی مالی برای پرداخت هزینه ها را ندارند و به همین جهت در قانون بودجه سال گذشته، به ما این اختیار داده شد تا از منابع داخلی که مربوط به فروش و تهاتر اراضی است، کمک بگیریم و به این طریق مشکلات مردم را برطرف کنیم. ما نیز در تلاش هستیم تا با استفاده از اختیارات قانونی، نواقص موجود در پروژه ها را هر چه زودتر برطرف شوند.

مهرآبادی با اشاره به برخی از پروژه های نیمه تمام مسکن مهر عنوان کرد: این پروژه ها در قالب دیگری هستند و مشکلاتشان هم متفاوت است؛ به همین جهت ما نیز در تلاش هستیم تا با استفاده از تسهیلات اقدام ملی مسکن این مشکلات را برطرف کنیم.

وی افزود: تسهیلات مسکن مهر برای رفع مشکلات مسکن مهر کافی نیست؛ چون با این روند افزایشی قیمت ها نمی توان این پروژه ها را به اتمام رساند و نیاز داریم از تسهیلات طرح اقدام ملی استفاده شود تا هر چه زودتر این پروژه های نیمه تمام تکمیل و به پایان برسند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران