همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518629 تاریخ : 1399/06/10-13:36:00
,17,
استفاده ازمنابع بازپرداختی تسهیلات روستایی برای واریزوام های جدید

معاون وزیر کار خبر داد:

استفاده ازمنابع بازپرداختی تسهیلات روستایی برای واریزوام های جدید

معاون وزیر کار گفت: طبق اعلام بانک مرکزی، می توان با استفاده از منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی، وام های جدید پرداخت کرد.

به گزارش بانک و صنعت، عیسی منصوری در نشست مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های کشور از امکان استفاده مجدد منابع بازپرداختی تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد و گفت: طبق اعلام اخیر بانک مرکزی مشکلی در استفاده مجدد از منابع بازپرداختی برای پرداخت وام های جدید وجود ندارد.

وی افزود: مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها باید کار پالایش وام های روستایی را به اتمام برسانند و تعداد و وضعیت طرح ها را اعلام کنند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص استفاده از سهم سرمایه در گردش برای طرح های جدید، تصریح کرد: اولویت در این دوره، طرح های موجود هستند که نیاز به سرمایه در گردش دارند و بعد از آن می توان به سمت طرح های ایجادی جدید رفت.

وی گفت: ابلاغ شده با همکاری معاونت امور تعاون، در تامین مالی قرارداد ها اولویت به تعاونی ها داده شود چرا که ظرفیت خوبی دارند و این موضوع مورد تایید بانک مرکزی نیز است.

منصوری همچنین خواستار اجرای سه طرح از رسته های پر اشتغال در استان ها ذیل برنامه های تکاپو تا پایان سال شد و از مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها خواست در سال آخر دولت، فعالیت های خود را به دقت مستند کنند و نظارت ها را دقیق انجام دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 212
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران