در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519570 تاریخ : 1399/06/25-17:49:31
,17,
استخدام 59 کارشناس سازمان برنامه و بودجه از طریق آزمون استخدامی

استخدام 59 کارشناس سازمان برنامه و بودجه از طریق آزمون استخدامی

سازمان برنامه و بودجه کشور 59 نفر از واجدین شرایط را پس از کسب موفقیت اولیه در آزمون کتبی استخدامی به صورت پیمانی استخدام می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان برنامه و بودجه کشور، با توجه به نقش حاکمیتی این سازمان در نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله «تهیه و تنظیم برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت کشور»، «تهیه و تنظیم بودجه سنواتی»، «رصد اقدامات انجام شده در قالب قوانین بالادستی از جمله مصوبه شماره 792054 مورخ 95.7.27 شورای عالی اداری کشور» و با عنایت به لزوم به کارگیری نیروی انسانی متخصص و توانمند و مؤمن به نظام در قالب اهداف شایسته گزینی، در نظر است برای خدمت در ستاد مرکزی و در قالب مشاغل کارشناسی تعداد 59 نفر از واجدین شرایط را پس از کسب موفقیت اولیه در آزمون کتبی به صورت پیمانی استخدام نماید.

این آزمون با عنوان «هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور، سال 1399» از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. واجدین شرایط را پس از کسب موفقیت اولیه در آزمون کتبی و پس از مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی و گزینش، به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.

افراد علاقمند واجد شرایط می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر، ثبت نام و شرکت در آزمون فوق الذکر تا تاریخ 99.6.29 به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org و یا امور منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه کشور (جهت راهنمایی) مراجعه نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران