در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512309 تاریخ : 1399/02/16-16:03:11
,1,22,
استاندار همدان از عملکرد بانک صادرات ایران قدردانی کرد

استاندار همدان از عملکرد بانک صادرات ایران قدردانی کرد

استاندار همدان، از عملکرد و تلاش های بانک صادرات ایران در این استان در پرداخت تسهیلات و کمک به تحقق برنامه های اقتصادی دولت قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، سیدسعید شاهرخی، استاندار استان همدان با ارسال لوحی خطاب به مدیرشعب بانک صادرات استان همدان از عملکرد این بانک در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و کمک به اشتغال و رونق تولید در استان، قدردانی کرد.

بر اساس این گزارش، بانک صادرات استان همدان، در راستای کمک به رونق تولید شامل حمایت از مشاغل خانگی و تأمین سرمایه در گردش بنگاه های کوچک و متوسط در استان، هزار و 348 فقره تسهیلات به مبلغ بیش از 733 میلیارد ریال در سال 98 پرداخت کرده است.

در بخشی از این لوح خطاب به محمود جعفرآبادی آمده است: «بدینوسیله از زحمات و تلاش های ارزشمند جنابعالی در سال 1398 به عنوان عضو کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان قدردانی و تشکر کرده، سلامتی و توفیق روزافزونتان را در راستای تحقق اهداف دولت تدبیر و امید و خدمات رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان از درگاه باری تعالی مسئلت می کنم.»ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 174
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران