سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 349819 تاریخ : 1397/03/07-10:34:22
,16,17,
از حضور 3675 واحد صنعتی کوچک در نمایشگاه های داخلی و خارجی تا تشکیل 53 شرکت مدیریت صادرات

اهم اقدامات سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی؛

از حضور 3675 واحد صنعتی کوچک در نمایشگاه های داخلی و خارجی تا تشکیل 53 شرکت مدیریت صادرات

تشکیل 53 شرکت مدیریت صادرات با 50 میلیون دلار صادرات و حضور 3 هزار و 675 واحد صنعتی کوچک در نمایشگاه های داخلی و خارجی از اهم اقدامات سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی کشور از ابتدای مردادماه 96 تا پایان اردیبهشت ماه امسال بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، این سازمان در راستای ارایه خدمات نرم افزاری و حمایتی از صنایع کوچک از ابتدای مردادماه 96 تا پایان اردیبهشت ماه امسال 6 هزار و 941 دوره آموزشی برای 153 هزار و 987 نفر از شاغلین واحدهای صنعتی برگزار کرد.

در این مدت 287 تور صنعتی برای 5 هزار و 992 نفر از شاغلین واحدهای صنعتی برگزار شد و 3 هزار و 675 واحد صنعتی کوچک در نمایشگاه های داخلی و خارجی شرکت کردند.

در همین راستا 763 واحد صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی جهت صادرات با میزان 1.6 میلیارد دلار شناسایی و 53 شرکت مدیریت صادرات با 50 میلیون دلار صادرات تشکیل شد.

31 پروژه توسعه خوشه ای در مرحله پیاده سازی و 7 پروژه توسعه خوشه ای خاتمه یافته است.

گفتنی است که الکترونیکی کردن خدمات و اجرای طرح توسعه GIS در سطح شهرکها و نواحی صنعتی و دریافت شناسه خدمات 27 خدمت سازمان برای استاندارد سازی خدمات دولت الکترونیک در راستای ارایه خدمات نرم افزاری و حمایتی از صنایع کوچک از ابتدای مردادماه 96 تا پایان اردیبهشت ماه امسال انجام شد.

همچنین قانون نحوه واگذاری مالکیت و اداره امور شهرکهای صنعتی در راستای بهبود شرایط سرمایه گذاران اصلاح شد و برنامه ریزی های لازم جهت شناسایی ظرفیت های تولید ملی جهت به روزرسانی اطلاعات واحدها و طرح ها در سطح هر استان با همکاری ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت به انجام رسید.

در حوزه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی نیز از ابتدای مردادماه 96 تا پایان اردیبهشت ماه امسال، 6 تصفیه خانه در شهرکها و نواحی صنعتی به بهره برداری رسید و یک هزار و 867 واحد صنعتی به شبکه جمع آوری فاضلاب متصل شد.

در این بازه زمانی 15 سیستم پایش آنلاین نصب و 2 مرکز طب کار در شهرکها و نواحی صنعتی ساخته شد.

ساخت 20 ایستگاه و خرید 15 ماشین آتش نشانی در شهرکها و نواحی صنعتی و افزایش 214 هکتار به فضای سبز شهرکها و نواحی صنعتی نیز در همین راستا بود.

در این مدت نظارت بر بهره برداری از سیستم‌های تصفیه پیشرفته در حال کار در 6 شهرک و ناحیه صنعتی انجام شد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 158
تاریخ رو چک نکن؛ چک رو نقد کن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه