در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521341 تاریخ : 1399/07/23-16:04:57
,11,
ازسرگیری و افزایش سفرهای دریایی+کشورهای جدید

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی خبر داد

ازسرگیری و افزایش سفرهای دریایی+کشورهای جدید

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: اگر شرایط حاکم بر دنیا از جهت شیوع ویروس کرونا اجازه دهد و بخش خصوصی نیز درخواستش را ارائه کند برای از سر گیری سفرهای دریایی خارجی و افزایش تعداد مقاصد مذاکرات خودمان را ادامه خواهیم داد.

به گزارش بانک و صنعت، محمد راستاد در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه با توجه به از سرگیری پروازهای مسافری بین کشورهای مختلف و با رعایت پروتکل های بهداشتی، آیا برنامه ای برای از سر گیری و توسعه سفرهای دریایی دارید؟ اظهارکرد: مسلما اگر شرایط حاکم بر جهان از منظر شیوع ویروس کرونا اجازه دهد نتنها مذاکرات را برای از سرگیری سفرهای دریایی و افزایش مقاصد خارجی در این زمینه آغاز می کنیم بلکه از شرکت ها و متقاضیان بخش خصوصی نیز حمایت می کنیم.

وی خاطر نشان کرد: پیش از این سفرهای دریایی در سه مسیر بندر باهنر-بندر شارجه، بندر لنگه- دوبی و بندر خرمشهر – کویت انجام می شد اما به دلیل شیوع ویروس کرونا این سفرها لغو شدند و تا کنون نیز زمینه و بستری برای از سرگیری آن ها به وجود نیامده است.

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی ادامه داد: البته مذاکرات بسیاری قبل از شیوع ویروس کرونا برای افزایش مقاصد خارجی و راه اندازی سفرهای دریایی جدید با کشورهایی مانند قطر، عمان و پاکستان انجام شده است و به محض اینکه شرایط را مساعد ببینیم مجدادا این مذاکرات از سر گرفته خواهد شد.

راستاد با تاکید بر حمایت از توسعه و گسترش سفرهای دریایی از نظر مقاصد و تعداد سفرها، گفت: از طرف دولت مشکلی در این زمینه وجود ندارد اما بخش خصوصی که این خطوط کشتی رانی را راه اندازی کرده و می تواند آن را گسترش دهد باید انگیزه کای برای سرمایه گذاری داشته باشد و در این صورت بلافاصله پس از برداشته شدن موانع مذاکرات را برای از سرگیری سفرهای دریایی گذشته و راه اندازی مقاصد جدید آغاز می کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران