صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522180 تاریخ : 1399/08/11-15:56:21
,17,25,
آروبیس امیدوار به تحقق برنامه های مالی به رغم همه گیری کووید 19

آروبیس امیدوار به تحقق برنامه های مالی به رغم همه گیری کووید 19

مدیرعامل کمپانی آلمانی «آروبیس» به عنوان بزرگترین تولید کننده مس اروپا؛ گفت: این شرکت انتظار دارد پیش بینی درآمدهایش در سال جاری به رغم خسارت های اقتصادی ناشی از بحران کووید 19 به وقوع بپیوندد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، رونالد هرینگز گفت: «آروبیس» به خوبی بر بحران ویروس کرونا چیره شده و ما در حال دستیابی به تولید بالایی هستیم.
او افزود: به درآمدهای عملیاتی پیش بینی شده پیش مالیاتی 218 تا 295 میلیون دلار این گروه برای سال مالی 2020/2019 دست خواهد یافت.
رونالد هرینگز گفت: من می توانم این پیش بینی را تأیید کنم، ما انتظار داریم به این ارقام دست یابیم اما هنوز نتایجی در دست نداریم که آن را اعلام کنیم.
بر اساس این گزارش، «آروبیس» پریمیوم های مس 2021 را 96 دلار بالای ارقام بورس فلزات لندن پیشنهاد خواهد داد، که علی رغم همه گیری کووید 19 تغییری نسبت به 2020 ندارد.
هرینگز با بیان این که ما همچنان به رغم شیوع ویروس کرونا شاهد تقاضای بالا برای مس هستیم، افزود: زمینه های اصلی ای که نیازمند مس می باشند به قوه خود باقی خواهند ماند: دیجیتالیزه کردن، انتقال به انرژی سبز، برقی سازی و تولید اتومبیل های برقی. ما همچنین شاهدیم که بعضی کشورها در حال شروع پروژه های زیر ساختی خود برای کمک به بهبود اقتصادی شان، هستند و احداث زیرساخت ها نیاز به مقادیر هنگفتی از مس دارد. ما در سطح تقاضای تولید مشاهده شده پیش از بحران کووید 19 نیستیم، اما مشاهده می کنیم که کاهش های نسبتاً اندک 10 تا 15 درصدی در تقاضا برای بعضی فراورده ها در مقایسه با دوره بسیار خوب پیش از کووید 19 وجود دارد.
بر پایه این گزارش، تعرفه های ذوب و پالایش، مبالغ تعیین شده 62 دلاری برای فراوری سنگ معدن در 2020، در حال حاضر از طرف صنعت مس مورد بحث قرار گرفته است. رونالد هرینگز در این باره گفت: من این سطح را به اندازه کافی بالا نمی بینم که بتواند زنجیره تولید مس را به طور پایدار حمایت کند. ما شاهدیم که عرضه کنسانتره از سوی معادن به خوبی جریان دارد که به نظر می رسد بر تأثیرات کووید 19 غلبه کرده اند و قویاً به تولیدشان ادامه می دهند. من انتظار دارم طی ماه های آینده جریان تولید کنسانتره مس به خوبی ادامه یابد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران