زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 509951 تاریخ : 1398/12/28-18:03:38
,10028,
ارسال 90 هزار بسته لوازم بهداشتی در مناطق محروم

با حضور محمد مخبر انجام گرفت

ارسال 90 هزار بسته لوازم بهداشتی در مناطق محروم

به منظور توزیع اقلام بهداشتی ضدکرونایی در مناطق محروم کشور، 90 هزار بسته شامل محلول، ژل و ماسک توسط ستاد اجرایی فرمان امام به سراسر کشور ارسال شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام صبح امروز در مراسم ارسال این بسته‌ها گفت: از همان روز اول شیوع این ویروس در ایران، ستاد مقابله با کرونا در ستاد اجرایی فرمان امام تشکیل شد و تمام امکانات ستاد برای مبارزه با آن بسیج شد و خط تولید چندین کارخانه را به خط تولید اقلام بهداشتی تغییر دادیم.

وی افزود: هم اکنون روزانه 300 هزار ماسک، 300 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده و 50 دستگاه اکسیژن ساز و ماهیانه 60 هزار لباس ایزوله پزشکان توسط ستاد اجرایی فرمان امام تولید و جهت توزیع به وزارت بهداشت تحویل داده می‌شود.

مخبر با اشاره به اقدامات پزشکی ستاد اجرایی فرمان امام افزود: اعزام 10 کاروان سلامت به استان‌های درگیر و ارائه خدمات رایگان درمانی به بیماران، راه اندازی سامانه 4030 باحضور 2000 پزشک و پزشک یار و ایفای نقش جدی این سامانه در طرح ملی غربالگری مردم ازجمله خدمات ستاد دراین روزهاست.

رئیس ستاد اجرایی فرمان امام با اشاره به فعالیت قرارگاه جهادی ستاد نیز خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات ستاد اجرایی، ضدعفونی کردن اماکن و معابر عمومی شهرها و توزیع اقلام بهداشتی در مناطق محروم کشور توسط نیروهای جهادی همکار ستاد است.

وی افزود: امروز 90 هزار بسته شامل 1 میلیون ماسک و 100 هزار لیتر محلول به 31 استان کشور ارسال می‌کنیم تا توسط همین گروه‌های جهادی در این مناطق کم برخوردار توزیع شود.

مخبر با اشاره به حضور جهادی ستاد اجرایی فرمان امام در کنار مردم برای رفع کامل گرفتاری و نگرانی آنها گفت: به‌طور شبانه روزی و تمام وقت درخط مقدم مبارزه با این بیماری هستیم ودر تلاشیم تا خلأها و کمبودهای موجود را برطرف کنیم و تاکنون 54 نفر از کارمندان و نیروهای ستاد در همین مسیر به این ویروس مبتلا و 2 نفر ازآنها متأسفانه فوت کرده‌اند اما تا رفع کامل این بلیه از کشور در کنار مردم مشغول خدمت رسانی خواهیم ماند.

وی تحریم‌های دارویی امریکا را یک جنایت بشری خواند و افزود: امریکاییها و اروپاییها در ماجرای تحریم دارو و بستن مسیر جابجایی پول مرتکب جنایت بشری شدند و مسئولین حقوقی دولت ما باید این مسئله را پیگیری کنند.

مخبر خاطرنشان کرد: قطعاً ظرف یکی دو ماه آینده ضمن خودکفا کردن کشور در تولید اقلام بهداشتی و درمانی، ایران را به یک صادرکننده تبدیل خواهیم کرد.

مخبر در خصوص تلاش پژوهشگران شرکت‌های دارویی و دانش بنیان ستاد اجرایی فرمان امام هم گفت: به زودی خبرهای خوب دارویی و درمانی برای مردم خواهیم داشت که به محض تأیید توسط مراجع ذیصلاح اعلام خواهیم کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 154
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران