صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518106 تاریخ : 1399/05/28-16:28:54
,11,
ارسال پیامک تعیین تکلیف به مالکان خانه های خالی

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام شد؛

ارسال پیامک تعیین تکلیف به مالکان خانه های خالی

با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاون رییس سازمان امور مالیاتی کشور برای 100 هزار نفر از مالکانی که صاحب دو واحد مسکونی هستند، پیامک تعیین تکلیف ارسال شد.

به گزارش بانک و صنعت، عصر امروز و با حضور مسوولان وزارت راه شهرسازی و اقتصاد، مراسم اجرایی نمودن سامانه ملی املاک و اسکان کشور برگزار شد.

محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی، در این مراسم با اعلام دستور آغاز ارسال پیامک به مالکانی که بیش از یک خانه دارند، گفت: 2 میلیون و 700 هزار واحد مسکونی شناسایی شده است که مالکین آن ها صاحب خانه هایی هستند که دو یا چند واحد دارند و از امروز ارسال پیامک برای آن ها آغاز می شود تا وضعیت بهره برداری ملک مشخص شود.

وی ادامه داد: اگر صاحبخانه ها بتوانند اجاره ملک دوم و سوم خود را اثبات کنند، از دادن مالیات معاف خواهند بود.

اسلامی تصریح کرد: بر این اساس تا اواسط شهریور وضعیت خانه های خالی مشخص شده و پس از آن لیست قطعی خانه های خالی به سازمان امور مالیاتی داده می شود تا قبض های مالیاتی برای مالکان خانه های خالی صادر شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران