صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521259 تاریخ : 1399/07/22-16:03:52
,2,
ارزیابی عملکرد واحدهای بانک توسعه تعاون باهدف ارتقای کارآمدی صورت می پذیرد

ارزیابی عملکرد واحدهای بانک توسعه تعاون باهدف ارتقای کارآمدی صورت می پذیرد

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون ارزیابی واحدهای ستادی و صف بانک را در راستای ارتقای کارآمدی عنوان نمود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، ایرج شیخ زاده معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت شعب استان البرز اظهار داشت: تحقق شاخص های مطلوب مالی و بانکی درگرو انجام صحیح عملیات بانکی، بازاریابی اصولی، تعامل دوجانبه با مشتریان امکان پذیر است.

وی افزود: هر موسسه مالی برای ادامه فعالیت به صورت اثربخش، نیازمند ارتقای سطح کارآمدی و بهره وری است و کلیه واحدهای استانی و شعب، سهم مشخصی در ایجاد کارنامه مثبت مالی بانک در بازه های زمانی گوناگون دارند.

معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون خاطرنشان کرد: نظام برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک، با آگاهی از تکالیف ملی، وضعیت شعب، مزیت منطقه ای، سابقه فعالیت ها، محصولات بانک و ابزارهای در اختیار واحدهای استانی و شعب، شاخص ها را در سطوح مختلف هدف گذاری نموده و به واحدهای استانی و شعب ابلاغ نموده اند.

شیخ زاده تصریح نمود: میزان تکالیف مشخص شده برای واحدهای استانی و شعب در تحقق مطلوب شاخص های تسهیلات پرداختی، تجهیز منابع، صدور ضمانت نامه و سایر شاخص ها نشان دهنده حداکثر هدف مورد انتظار نیست و درصورتی که همکاران شعب با آگاهی از ظرفیت های موجود در منطقه جغرافیایی تحت پوشش، زمینه ساز عملکردی فراتر از اهداف برنامه را فراهم نمایند، اقدام مهمی در راستای ارتقای سیستم برنامه و عملکرد بانک به اجرا درآورده اند.

وی با اشاره به نقش مهم ابتکار و خلاقیت همکاران در ارائه پیشنهادهای کارآمد به مشتریان حقیقی و حقوقی گفت: ارکان بازاریابی و اعتباری بانک در واحدهای ستادی و صف با ارائه گزینه های متنوع به مشتریان می توانند در تأمین نیاز واحدهای اقتصادی و همچنین ارتقای سطح عملیات بانکی واحد خود کوشا باشند.

امیر میرشفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و مدیریت عملکرد بانک ضمن تبیین نحوه عملکرد استان البرز در نیمه ابتدایی سال جاری گفت: تسهیلات پرداختی استان طی این دوره بالغ بر 3700 میلیارد ریال و ارزش ضمانت نامه صادره نیز 650 میلیارد ریال بوده است.

علی غیاثی مدیر شعب استان البرز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده گفت: برنامه ابلاغی به استان البرز تکلیف مهمی را به همکاران استان برای تحقق سهم بسزایی از موفقیت بانک مشخص نموده است و امید است با توجه به برخی کمبودها، با تلاش همکاران نتیجه مطلوبی در پایان سال جاری در استان به وقوع بپیوندد.

گفتنی است در این جلسه معاونین استان و همچنین روسای برخی شعب منتخب مطالبی را در خصوص مشکلات و ارائه راهکارها مطرح نمودند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 182
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران