تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311576 تاریخ : 1396/09/28-11:46:13
,15,
ارتباط آسان، ارزان و امن با حفظ حریم خصوصی از حقوق شهروندی است

ارتباط آسان، ارزان و امن با حفظ حریم خصوصی از حقوق شهروندی است

رییس جمهوری با اشاره به اینکه بخشی از حقوق شهروندی مردم، ارتباط آسان، ارزان و امن با حفظ حریم خصوصی است، گفت: از اول دولت یازدهم در مقابل فشارهای وارد شده ایستادگی کردیم تا مردم بتوانند ارتباط سهلی را داشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در اولین اجلاس ملی گزارش پیشرفت ها و راهکارهای رفع موانع تحقق حقوق شهروندی با اشاره به اقدامات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فکر می کنم امروز بخشی از حقوق شهروندی مردم، ارتباط آسان، ارزان و امن با حفظ حریم خصوصی است که مردم خواستار آن هستند. 

وی با اشاره به موانع و فشارهای وارده بر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حوزه فضای مجازی، افزود: در مقابل این فشارها از اول دولت یازدهم ایستادگی کردیم تا مردم بتوانند ارتباط سهلی را در حوزه های علمی، اطلاعاتی و ایجاد اشتغال داشته باشند که البته این فشار همچنان وجود دارد و ما همچنان ایستادگی می کنیم و به آقای جهرمی می گویم که ایشان باید بیستد و مقاومت کند و بداند که همه دولت پشت سر ایشان است.
رییس کابینه دولت دوازدهم با بیان اینکه هرکسی با قلم خود نمی تواند برای سرنوشت مردم تصمیم بگیرد، اظهار کرد: اگر یک نفر در آب اصراف کرد باید با متخلف برخورد کنیم و نمی توانیم ملتی را از آب خوردم محروم کنیم چون فقط یک نفر تخلف می کند.
دکتر روحانی با تاکید بر اینکه برای ما اخلاق و آینده جوان ها بسیار مهم است، با تاکید بر اجرای طرح اینترنت و موبایل ویژه کودکان، تصریح کرد: ضمن اینکه باید برای فرهنگ، ایمان و آینده جوان ها فکر کنیم، این حق بزرگ ملی است که باید از آن حراست کنیم و تا روزی که خدا توفیق دهد و رییس جمهوری باشم، نخواهم گذاشت این کار در کشور انجام بگیرد.
وی افزود: همه کارهایی که دولت می خواهد انجام دهد با حمایت مردم امکان پذیر است.
رییس جمهوری در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه ما فضای اینترنت امن، سالم و ارزان می خواهیم، تصریح کرد: اما درعین حال فضای امنیتی نمی خواهیم که برویم ببینیم در زندگی و امور خانوادگی مردم چه خبر است و آن دوره گذشت که چه کسی به چه کسی پیامک زد و چی گفت؟ رها کنیم، دست برداریم، مردم را آزاد بگذاریم.
رییس کابینه دولت دوازدهم با اشاره به اینکه دولت دوازدهم از فضای مجازی، اینترنت و ارتباط مردم با دنیا حراست خواهد کرد، گفت: وزیر ارتباطات قول می دهد دستش روی دکمه فیلترینگ نخواهد رفت.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران