جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520655 تاریخ : 1399/07/13-09:11:30
,2,
ارائه 250 میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه صادرات به صادرکنندگان زعفران با نرخ 15 درصد

ارائه 250 میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه صادرات به صادرکنندگان زعفران با نرخ 15 درصد

مدیر عامل بانک توسعه صادرات از ارائه 250 میلیارد تومان تسهیلات این بانک به صادرکنندگان زعفران خبر داد و گفت: این تسهیلات یکساله و نرخ سود آن 15 درصد است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، علی صالح آبادی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه حمایت از تولید وصادرات زعفران کشاورزان توسط بانک­های توسعه صادرات ایران، کشاورزی و ملت، اظهار داشت: این تفاهم نامه با هدف تحرک بخشی به تولید و اشتغال با توجه به مشکلات موجود برای خرید زعفران منعقد شده است.
وی ادامه داد: براساس این تفاهم نامه مقرر شد 250 میلیارد تومان توسط بانک توسعه صادرات، 250 میلیارد تومان توسط بانک ملت و 500 میلیارد تومان توسط بانک کشاورزی و جمعا هزار میلیارد تومان تسهیلات با 3 درصد سود پایین تر از نرخ مصوب در اختیار صادرکنندگان و خریداران عمده زعفران قرار بگیرد.
مدیر عامل بانک توسعه صادرات خاطر نشان کرد: همچنین 3 درصد از سود تسهیلات پرداختی به خریداران و صادرکنندگان عمده زعفران توسط سازمان برنامه و بودجه پرداخت می شود.
وی با بیان اینکه، منابع پرداختی به صادرکنندگان و خریداران عمده زعفران باعث می شود تا کشاورزان زعفران کار محصول خود را با قیمت بالاتری به فروش برساند، تصریح کرد: این اقدامات در راستای حمایت از تولیدکنندگان و جهش تولید و با توجه به افزایش نرخ ارز انجام می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 114
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران