صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518801 تاریخ : 1399/06/12-14:45:33
,10028,
ارائه وام 2 میلیاردی به کارفرمایان در ازای استخدام مددجویان

رئیس کمیته امداد اعلام کرد؛

ارائه وام 2 میلیاردی به کارفرمایان در ازای استخدام مددجویان

رئیس کمیته امداد، از ارائه وام 2 میلیارد تومانی به کارفرمایان در ازای استخدام 40 نفر از مددجویان این نهاد این خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سیدمرتضی بختیاری، ایجاد زمینه اشتغال برای نیازمندان را از رویکردهای اصلی این نهاد عنوان کرد و افزود: اشتغال خانگی مهم ترین راهبرد و سیاست کمیته امداد و محور برنامه های این نهاد حمایتی به ویژه برای زنان سرپرست خانوار است.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه انجام وظایف مادری در کنار تأمین معاش زندگی برای زنان سرپرست خانوار تحت حمایت در اولویت است، افزود: ایجاد اشتغال برای زنان تحت حمایت در خانه و کنار فرزندان یک ضرورت است و اهمیت بالایی دارد.

بختیاری با بیان اینکه کمیته امداد آمادگی ایجاد اشتغال خانگی کل کشور را دارد، گفت: حمایت از کارفرمایانی که از جامعه هدف برای اشتغال استفاده می کنند از جمله برنامه های حمایتی است و کارفرمایانی که 40 نفر از مددجویان کمیته امداد را استخدام کنند تا سقف 2 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت دریافت می کنند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به برگزاری پویش ملی ایران همدل افزود: این پویش از عید غدیر آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد. بر همین اساس از مقرر شده تا از تاسوعا تا اربعین حسینی 6 میلیون وعده غذایی میان نیازمندان توزیع شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران