تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517916 تاریخ : 1399/05/26-13:59:38
,1,
ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان و خانواده های آن ها از رسالت های مهم بانک رفاه است

ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان و خانواده های آن ها از رسالت های مهم بانک رفاه است

بانک رفاه کارگران علاوه برخدمت رسانی به اقشار مختلف جامعه، ارائه خدمات مطلوب به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی و خانواده های آن ها را از رسالت های اصلی و مهم خود می داند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی یکی از برنامه های اصلی این بانک است به طوری که در سال جاری با حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی و مصوبات هیأت مدیره بانک مبلغ این تسهیلات از 200 میلیارد تومان به 2 هزار و 230 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده که این رقم نزدیک به 11 برابر سال گذشته است.
بر اساس این گزارش، بانک رفاه به منظور ارتقای وضعیت معیشتی و بهبود زندگی بازنشستگان و خانواده های آن ها، برنامه های گوناگونی طراحی و در دست اجرا دارد. مبلغ تسهیلات پرداختی قرض الحسنه از 2 میلیون تومان به 5 میلیون تومان بدون نیاز به ضامن افزایش پیدا کرده است. طرح رفاه کالا تا مبلغ 50 میلیون تومان با نرخ 15 درصد به مدت 36 ماه و همچنین طرح کرامت از دیگر طرح هایی است که بابت تعمیر واحد های مسکونی، هزینه درمان، هزینه ازدواج فرزندان مستمری بگیران و سایر هزینه ها تا 50 میلیون تومان به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی پرداخت می شود.
از سوی دیگر، به منظورکمک به بازنشستگان و خانواده های آن ها، بانک رفاه طرح پیوند را به اجرا گذاشته است که به فرزندان مستمری بگیران و بازنشستگان به ازای هر فرزند بازنشسته و مستمری بگیر، 20 میلیون تومان تسهیلات خرید کالا علاوه بر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 50 میلیون تومان با نرخ یک درصد پرداخت می شود.
علاوه بر این، خدمات دیگری نیز برای مستمری بگیران در نظرگرفته شده است که از آن جمله می توان به صدور انواع بیمه نامه شخص ثالث، بدنه وسایر بیمه نامه ها با نرخ 4 درصد اشاره کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران