جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517400 تاریخ : 1399/05/15-15:52:18
,10028,
ارائه بسته های کمک معیشتی به مددجویان بهزیستی از عید غدیر تا پایان ماه صفر

با آغاز پویش «همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» انجام می شود

ارائه بسته های کمک معیشتی به مددجویان بهزیستی از عید غدیر تا پایان ماه صفر

رئیس سازمان بهزیستی کشور از آغاز پویش «همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» از عید غدیر تا پایان ماه صفر برای ارائه کمک معیشتی به جامعه هدف بهزیستی خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، وحید قبادی دانا در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان سازمان بهزیستی پویش همدلی مومنانه را برای کمک رسانی به جامعه هدف بهزیستی در پیش گرفت و با حضور مردم ایران همراه شد، گفت: در عید مبارک قربان نیز مقام معظم رهبری در فرمایشات خود تاکید کردند که در جریان اول کمک مومنانه مردم وارد شدند و به معنای واقعی کمک کردند و باز هم باید همین کار انجام بگیرد.

وی با بیان اینکه بر همین معنا بهزیستی در این مرحله پویش «همدلی مومنانه در نهضت ایران همدل» را همگام با سایر نهادها و دستگاه های فعال در پویش ایران همدل آغاز می کند، افزود: این پویش از عید غدیر آغاز شده و تا پایان ماه صفر ادامه دارد. عنوان این پویش در چارچوب سیر همدلی مومنانه و در قالب نهضت ایران همدل شکل می گیرد. این پویش با عنوان «کرامت علوی، شور حسینی» در فاصله زمانی عید غدیر، محرم و ماه صفر ادامه دارد و جهت ارائه کمک معیشتی برای جامعه هدف بهزیستی خواهد بود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور ادامه داد: همچنین تهیه لوازم کمک آموزشی و نوشت افزار به ویژه وسایل مورد نیاز برای آموزش مجازی برای دانش آموزان و دانشجویان جامعه هدف بهزیستی و اقلام بهداشتی و درمانی برای افراد مراکز نگهداری شبانه روزی معلولان و سالمندان در سطح کشور در این پویش دنبال می شود تا از ابتلا به کرونا پیشگیری کرده و برای رفع مشکلات این افراد کمک کند.

قبادی دانا تصریح کرد: با توجه به شرایط سخت اقتصادی پیش رو حضور مومنانه ایران اسلامی در این پویش می تواند مانند جریان قبلی باعث شود تا کمک ها سریع، دقیق و شایسته به نیازمندان برسد. همچنین نهضت مردمی را شکل دهد که مردم ایران از پیر و جوان در آن شرکت کنند و همدلی خود را در قالب کمک رسانی به نیازمندان نشان دهند.

به گفته وی این کمک ها در جهت حفظ و ارتقای سلامت جامعه هدف و توانمندسازی افراد محصل صرف می شود و هموطنان می توانند کمک های خود را به شماره کارت حساب مشارکت های مردمی سازمان به شماره 6367957070707075 یا # 9* 7* 733* بخش نیکوکاری نرم افزارهای آپ و سکه پردخت کنند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود: خیران می توانند کمک های غیرنقدی، نذورات و اقلام یا جیره های خشک غذایی را که قصد داشتند در محرم و صفر نذر کنند، به ادارات بهزیستی شهرستان و استان های سراسر کشور ارائه کنند تا به دست خانوارهای جامه هدف برسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران