همراه بانک تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520633 تاریخ : 1399/07/12-15:27:42
,13,
اراضی واگذار شده به وزارت راه برای طرح ملی مسکن، قابل کشت نیست

وزیر جهادکشاورزی:

اراضی واگذار شده به وزارت راه برای طرح ملی مسکن، قابل کشت نیست

وزیر جهاد کشاورزی گفت: اراضی مازاد این وزارتخانه که برای طرح اقدام ملی مسکن به وزارت راه و شهرسازی منتقل شده قابل کشت نیستند.

به گزارش بانک و صنعت، کاظم خاوازی ظهر امروز در مراسم امضای تفاهم نامه ساخت مسکن با وزارت راه و شهرسازی گفت: در مدت 3 سال 100 هزار واحد مسکونی برای کارکنان شاغل، بازنشسته و ایثارگر جهاد کشاورزی با همکاری وزارت راه و شهرسازی احداث می شود.

وی گفت: وزارت راه و شهرسازی قول داده تا صفر تا 100 این پروژه را انجام دهند. ما نیز در مقابل مجری ویژه این طرح را بلافاصله تعیین کرده تا اهداف موجود در این تفاهم نامه هر چه سریعتر محقق شود.

وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران افزود: زمین یکی از عناصر اصلی تامین مسکن است. از این رو وزارت جهاد کشاورزی اراضی مازادی که در اختیار دارد را شناسایی کرده و در اختیار طرح اقدام ملی مسکن قرار می دهد.

خاوازی تصریح کرد: اراضی واگذار شده به طرح اقدام ملی مسکن از حَیزانتفاع خارج بوده و قابل کشت نیستند.

وی افزود: به گفته وزیر جهاد کشاورزی اراضی در اختیار طرح ملی مسکن به آب دسترسی نداشته و دارای شوری هستند. این اراضی شناسایی شده و با مشارکت وزارت راه و شهرسازی در اختیار ایثارگران و بازنشستگان جهاد قرار می گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران