از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516899 تاریخ : 1399/05/08-12:31:54
,15,
اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد

معاون وزیر ارتباطات:

اخطار دوم به اپراتورهای گران فروش اینترنت ارسال شد

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به روند رسیدگی به پرونده گران فروشی بسته های اینترنت توسط اپراتورها از اعلام اخطار دوم به آن ها خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، موضوع گرانی بسته های اینترنت در حدود سه هفته گذشته، کاربران فضای مجازی را درگیر کرده است. تخلف اپراتورها از یک سو و عقب نشینی نکردن شان از موضعی که دارند از سوی دیگر، باعث شده این مساله به سرعت حل نشده و وارد فازهای پیچیده ای شود. تا آن جا که بر اساس قانونی که در پروانه های اپراتوری وجود دارد هفته گذشته جریمه نقدی برای شان اعمال شد.

حسین فلاح جوشقانی رییس رگولاتوری وزارت ارتباطات امروز -چهارشنبه- در توئیتر خود نوشت: دو روز قبل، دادگاه رسیدگی به تخلف گرانفروشی اپراتورهای تلفن همراه، در تعزیرات حکومتی برگزار شد و منتظر صدور حکم هستیم.

وی افزود: طبق روال پروانه، اخطار دوم هم برای اپراتورهای متخلف صادر شده و در صورت ادامه تخلف، کاهش مدت پروانه را اعمال خواهیم کرد.

هفته گذشته رئیس رگولاتوری از ابلاغ جریمه 2 میلیارد تومانی به اپراتورها (ایرانسل و همراه اول) خبر داد گفت: به دلیل برنگشتن تعرفه اینترنت به حالت اولیه از سوی اپراتورها و تداوم تخلفی که صورت گرفته است، صبح امروز جریمه دو میلیارد تومانی را به دو اپراتور ایرانسل و همراه اول ابلاغ کردیم. جریمه نقدی قدم اول برای برخورد با تخلف است و در صورت استمرار این مساله، قطعا روال های دیگر را در پیش خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد: تعلیق، کاهش مدت اعتبار پروانه و مواردی از این دست، مصوبه های قانونی است که می توانیم با استناد به آن ها تخلفات را پیگیری کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران