جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519251 تاریخ : 1399/06/19-16:54:57
,10028,
آخرین جزئیات از اجرای طرح احیای شورای عالی تأمین اجتماعی

عضو هیأت مدیره کانون عالی کارفرمایان مطرح کرد؛

آخرین جزئیات از اجرای طرح احیای شورای عالی تأمین اجتماعی

آهنی ها گفت: انتظار می رود طرح احیای شورای عالی تأمین اجتماعی به سرانجام برسد، زیرا کارفرمایان و بیمه شدگان یاور این سازمان هستند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، اصغر آهنی ها عضو هیأت مدیره کانون عالی کارفرمایان اظهار کرد: در یک سال گذشته که سالاری مدیریت سازمان تأمین اجتماعی را برعهده داشت، اقدامات خوبی برای تقویت ارتباط این سازمان و فعالان اقتصادی کشور انجام شد که از مهمترین آن ها تنقیح و تلخیص بخشنامه ها است که اقدام بسیار مثبتی است و می تواند راهگشا باشد.

وی با بیان اینکه یکی از مشکلات تأمین اجتماعی عملکرد برخی مجریان آن است که برخورد سلیقه ای دارند، تأکید کرد: این طرز تفکر برخی از واحد های اجرایی بعضاً موجب نارضایتی می شود و در پی آن اهداف طرح های خوب تعریف شده، محقق نمی شوند.

آهنی ها تصریح کرد: اصلاح قوانین و دستورالعمل ها از اقدامات موثر سازمان تأمین اجتماعی در دوره مدیریت سالاری است که این اصلاحات باید به لایه های مختلف این سازمان تزریق و در مورد اجرای آن ها کنترل لازم انجام شود.

عضو هیأت مدیره کانون عالی کارفرمایان در ادامه به مشکلات سازمان تأمین اجتماعی اشاره کرد و گفت: بدهی دولت به این سازمان سنگین است و قطعا عدم پرداخت آن در دخل و خرج این سازمان تأثیر می گذارد و این بدهی ها بر سر فعالیت های این سازمان محدودیت ایجاد می کند.

وی افزود: در صورتی که دولت به شکل منطقی بدهی خود به سازمان تأمین اجتماعی را پرداخت کند، یقین بدانید بسیاری از مشکلات این سازمان حل می شود و خدمات شایسته تری به بیمه شدگان و بازنشستگان ارائه می شود.

آهنی ها مسئله مشاغل سخت و زیان آور را نیز یکی دیگر از مسائل سازمان تأمین اجتماعی برشمرد و افزود: این موضوع که در کشور ما اجرا شده است، هزینه های زیادی به این سازمان تحمیل می کند.

وی اظهار کرد: انتظار می رود طرح احیای شورای عالی تأمین اجتماعی که در زمان کنونی مطرح شده به سرانجام برسد، زیرا کارفرمایان و بیمه شدگان یاور این سازمان هستند و می توانند بسیاری از مسائل این سازمان را پیگیری کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 170
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران