سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 316933 تاریخ : 1396/12/20-13:42:06
,6,
آخرین توصیه های اتحادیه نمایشگاه داران به خریداران خودرو

آخرین توصیه های اتحادیه نمایشگاه داران به خریداران خودرو

در شرایطی به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم که انتظارمی رفت بازار شب عید روزهای پر رونقی را برای خودروسازان رقم بزند این در حالی است که جریان حاکم بر بازار خودرو نشان از افت تقاضا در این بازار بر خلاف سالهای گذشته دارد به طوری که به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران ، روند کنونی قیمت در بازار داخلی ها همچنان با نوسان و عمدتا کاهش روبرو شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ در شرایطی به روزهای پایانی سال نزدیک می شویم که انتظارمی رفت بازار شب عید روزهای پر رونقی را برای خودروسازان رقم بزند این در حالی است که جریان حاکم بر بازار خودرو نشان از افت تقاضا در این بازار بر خلاف سالهای گذشته دارد به طوری که به گفته رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران ، روند کنونی قیمت در بازار داخلی ها همچنان با نوسان و عمدتا کاهش روبرو شده است.

به گفته موتمنی اکثر قیمت ها داخلی ها در بازار رو به کاهش است البته در خودروهایی که محدودیت عرضه وجود دارد این مساله در قیمت آن بروز کرده و قیمت ها را کمی افزایش داده است اما پیش بینی می شود با ادامه شرایط کنونی بازار داخلی به تعادل قیمت برسد.

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به سیر نزولی قیمت برخی از خودروهای داخلی در بازار گفت : طی روز گذشته تاکنون قیمت پژو 405 SLX با کاهش 300 هزار تومانی ، با قیمت 33 میلیون و 900 دذر بازار خرید و فروش می شود این در حالی است پژو 405 دوگانه سوز نسبت به هفته گذشته تغییر قیمتی در بازار نداشته است.

سعید موتمنی تصریح کرد : با آغاز هفته جاری قیمت پژو پارس با 100 هزار تومان کاهش در بازار به 40 میلیون و 400 رسیده است همچنین پژو 207 دستی با کاهش 300 هزار تومانی ، هم اکنون 46 میلیون و 200 در بازار است این در حجالی است که تندر پلاس تغییری نداشته و همچنان 56 میلیون و 800 در بازار خرید و فروش می شود.

به گفته وی دنا نیز با کاهش 200 هزار تومانی نسبت به هفته گذشته در حال حاضر با قیمت 44 میلیون و 800 خرید و فروش می شود

وی در ادامه به افزایش قیمت برخی از محصولات ایران خودرو در بازار پرداخت و گفت : با وجود سیر کاهشی قیمت برخی از خودروها طی دو روز گذشته قیمت پژو 405 GLX حدود 300 هزار تومان افزایش داشته و هم اکنون 32 میلیون و 200 هزار تومان است در حالی که سمند LX با 500 هزار تومان افزایش هم اکنون 35 میلیون تومان در بازار معامله می شود.

وی با توجه به تاثیر عرضه بر رشد قیمت در بازار داخلی ها ، یاد آورشد : قیمت سمند EF7 در حالی که در هفته گذشته به 37 میلیون رسید که با تامین نیاز بازار با افت 3و نیم میلیونی مواجه شد و هم اکنون این خودرو با قیمت 33 میلیون و 500 در بازار خرید و فروش می شود در حالی که سمند LX از 32 ونیم میلیون به 35 میلیون در بازار رسیده است.

وی همچنین به جریان تغییر و افت قیمت محصولات سایپا اشاره کرد و اظهار داشت : طی دو روز گذشته قیمت پراید 111 حدود 400 هزار تومان کاهش یافته و به 23 میلیون و 800 در بازار رسیده است رنو ساندرو استپ وی نیز با کاهش یک میلیونی در حال حاضر ، 65 میلیون و 500 هزار در بازار معامله می شود.

به گفته وی قیمت سراتو آپشنال طی هفته گذشته تاکنون تغییری نداشته و همچنان 108 میلیون در بازار است .

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران همچنین به کاهش یک میلیونی قیمت مزدا 3 آپشنال اشاره کرد و گفت : طی هفته گذشته تاکنون قیمت مزدا 3 با کاهش یک میلیونی به 145 میلیون در بازار رسیده است.

موتمنی در ادامه از متقاضیان خرید خودرو در روزهای پایانی سال در خواست کرد برای خرید تنها به نمایندگی مجاز و دارای پروانه کسب مراجعه نمایند .

به گفته وی پروانه کسب تنها به منزله پیش فروش خودرو نیست و در صورتی که متقاضیان قصد پیش خرید خودرو دارند به نمایندگی هایی مراجعه کنند که مجوز از وزارت صنعت و معدن داشته باشند و گول تبلیغات و تخفیفات برخی از شرکتها را نخورند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 218
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه