از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514797 تاریخ : 1399/04/02-11:53:32
,17,
اختصاص 450 میلیارد تومان برای تکمیل قطعه2 آزادراه تهران- شمال

نوبخت خبر داد:

اختصاص 450 میلیارد تومان برای تکمیل قطعه2 آزادراه تهران- شمال

رییس سازمان برنامه و بودجه از اختصاص450 میلیارد تومان سهم دولت برای ساخت باند رفت قطعه دوم آزادراه تهران- شمال تا دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، محمدباقر نوبخت روز دوشنبه پس از بازید از مراحل ساخت تونل بزرگ البرز در قطعه2 آزادراه تهران- شمال، در جمع خبرنگاران گفت: دولت برای تکمیل آزادراه تهران- شمال با همکاری بنیاد مستضعفان توافق کرده که براین اساس، قطعه یک سال گذشته افتتاح و برای قطعه دوم نیز برنامه ریزی شد.

وی گفت: قطعه دوم آزاد راه تهران- شمال حدود 22 کیلومتر است که 16 کیلومتر آن تونل و بقیه، پل است.
نوبخت با اشاره به ساخت تونل بزرگ البرز در این قطعه که قرار است تا بهار سال آینده ساخته شود، گفت: تاکنون برای ساخت این تونل 6 هزار متری، 900 میلیارد تومان به صورت مشترک با بنیاد مستضعفان پرداخت کردیم و 2 هزار و 100میلیارد منابع مالی دیگر مورد نیاز است.

به گفته رییس سازمان برنامه و بودجه امروز توافق شد که 450 میلیارد تومان به عنوان سهم دولت تا دو هفته آینده به پروژه تزریق شود.
نوبخت افزود: با توجه به تعهدات مشترک بنیاد و دولت، این پروژه تا قبل از اردیبهشت1400 افتتاح می شود.
وی با بیان اینکه منابع مالی دولت محدود است، افزود: دولت طرح های مهم را اولویت بندی کرده که افتتاح باند رفت قطعه دوم نیز از جمله اولویت های دولت است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 156
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران