جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522235 تاریخ : 1399/08/12-14:35:46
,17,13,
اختصاص 2هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات کشاورز کارت

وزیر جهاد کشاورزی خبر داد؛

اختصاص 2هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات کشاورز کارت

وزیر جهاد کشاورزی گفت: در حال حاضر 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات کشاورز کارت به کشاورزان پیش بینی شده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازوزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی با اشاره به اینکه کشاورز کارت اتفاق خوبی برای کشاورزان ماست که در سال های قبل پیگیری شده و در این مقطع به ثمر نشسته است، اظهارداشت: کشاورز کارت بیشتر مخصوص کشاورزانی است که محصولات استراتژیک مانند گندم، جو و دانه های روغنی که برای کشور اهمیت دارد، تولید می کنند.

وی تصریح کرد: در قالب کشاورز کارت بین دو تا 20 میلیون تومان تسهیلات با سود 12 درصد در اختیار کشاورزان قرار می گیرد تا بتوانند نهاده های ضروری خود را تهیه کنند.

وزیر جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد: در حال حاضر 2 هزار میلیارد تومان اعتبار برای پرداخت تسهیلات کشاورز کارت به کشاورزان پیش بینی شده است.

خاوازی یادآور شد: کشاورز کارت منبع مالی مناسبی برای کشاورزان خواهد بود تا بتوانند بدون دغدغه نهاده های مورد نیاز خود را تهیه و پس از فروش محصول خود با بانک عامل تسویه کنند.

وی گفت: در سال اول این تسهیلات برای تأمین نهاده کود کشاورزان تخصیص می یابد.

خاوازی تاکید کرد: همه شعب بانک کشاورزی موظفند کشاورز کارت را در اختیار کشاورزان قرار دهند و در این زمینه جلسات زیادی با بانک کشاورزی برگزار کرده ایم تا بوروکراسی اداری به حداقل برسد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران