زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 510216 تاریخ : 1399/01/16-12:00:31
,25,
اختصاص 136 میلیارد تومان برای تامین تجهیزات مقابله با کرونا

توسط صنایع معدنی انجام شد؛

اختصاص 136 میلیارد تومان برای تامین تجهیزات مقابله با کرونا

مدیر روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از جمع آوری مبلغ 136 میلیارد تومان کمک بلاعوض در حمایت از دولت در چارچوب مسوولیت اجتماعی به منظور تامین تجهیزات مورد نیاز برای مقابله با کرونا خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد سپهر گفت: امضای موافقتنامه تامین 35 میلیون انواع ماسک و مواد ضدعفونی کننده (الکل) به ارزش 400 میلیارد تومان بخشی از اقدام های انجام شده در این ارتباط است.

وی با بیان اینکه بیمارستان ها در اولویت تامین و توزیع 11 میلیون عدد انواع ماسک قرار دارند که بوسیله 64 دانشگاه علوم پزشکی در هماهنگی با وزارت صنعت، معدن و تجارت و ستاد مقابله با کرونا تامین می شود.

سپهر اضافه کرد: عقد قرار داد با هدف تمرکز بر تولید روزانه پنج هزار عدد ماسک برای مراکز استانی به عنوان دیگر دستور کار این سازمان محسوب می شود.

وی یادآور شد: یکی از اقدام هایی که ایمیدرو در روستاهای اطراف واحدهای معدنی و صنایع مربوطه تحت نظارت خود انجام داد، آموزش، ضد عفونی منازل و خیابان های آنهاست و این امر تداوم دارد.

مدیر روابط عمومی ایمیدرو افزود: راه اندازی ایستگاه ایست و بازرسی سلامتی برای مسافران و رانندگان در مناطق معدنی در چارچوب ارتقای سلامتی و ایمنی در برابر کرونا نیز به اجرا درآمده است.

وی خاطرنشان ساخت: امسال که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده، توسط واحدهای تابعه،  شروع محتاطانه تولید با رعایت کامل اصول ایمنی به منظور تحقق «جهش تولید» کلید خورد.

به گزارش ایرنا، میزان فروش شرکت های بورسی بخش معدن وصنایع معدنی با تعداد 73 شرکت در بهمن ماه 98 بالع بر 15 هزار و 307 میلیارد تومان شد که در مقایسه با بهمن 97 رشد 38 درصدی دارد.

همچنین جمع فروش 11 ماهه 98 واحد های یاد شده برابر با 149 هزار میلیارد تومان شد که نسبت به دوره مشابه در سال 97 افزایش 71 درصدی دارد و 25.2 درصد کل فروش شرکت های بورسی محسوب می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 140
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران