تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521973 تاریخ : 1399/08/06-18:03:05
,17,10029,
اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه معوقات کادر درمان

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد؛

اختصاص 11 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه معوقات کادر درمان

سازمان برنامه و بودجه مبلغ 11 هزار و 500 میلیارد تومان را برای تسویه کلیه معوقات کارانه کادر درمان و آموزش پزشکی تا اول آبان ماه امسال به وزارت بهداشت اختصاص داد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازسازمان برنامه و بودجه، اگرچه «کارانه کادر درمان» باید از محل درآمدهای اختصاصی دانشگاه های علوم پزشکی تامین شود، اما به دلیل کاهش این درآمدها در سایه شیوع ویروس کرونا، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به مدافعان سلامت وعده داده بود که این موضوع را رفع خواهد کرد.

بر این اساس، در ادامه پرداخت 6 هزار میلیارد تومان برای تامین بودجه معوقات کارانه کادر درمان (تا پایان سال 98)، عصر امروز «محمد باقر نوبخت» پنج هزار و 500 میلیارد تومان دیگر از محل منابع صندوق توسعه ملی را برای این منظور اختصاص داد.

به گزارش ایرنا، رییس کل بانک مرکزی نیز امروز گفت: تاکنون معادل ریالی 600 میلیون یورو بابت هزینه های مقابله با بیماری کرونا به حساب خزانه واریز شده است تا در اختیار وزارت بهداشت قرار گیرد.

«عبدالناصر همتی» افزود: به زودی معادل هشت هزار میلیارد تومان دیگر نیز به حساب خزانه واریز می شود تا به وزارت بهداشت پرداخت شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران