از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516840 تاریخ : 1399/05/07-15:41:39
,1,
اختصاص تسهیلات حمایتی ویژه بانک توسعه تعاون به شرکت های دانش بنیان

اختصاص تسهیلات حمایتی ویژه بانک توسعه تعاون به شرکت های دانش بنیان

مدیر شعب بانک توسعه تعاون در استان مرکزی از اختصاص تسهیلات ارزان قیمت در این بانک برای حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، مدیر شعب بانک توسعه تعاون در استان مرکزی در جلسه ای که با حضور مدیر پارک علم و فن آوری این استان برگزار شد، گفت: توجه ویژه به شرکت های دانش بنیان، یکی از برنامه های مهم بانک توسعه تعاون است.

وفایی با اشاره به انعقاد تفاهم نامه بانک توسعه تعاون با صندوق نوآوری و شکوفایی افزود: استعداد استان مرکزی در واحدهای فن آور و دانش بنیان بسیار شاخص می باشد و بانک نیز پرداخت تسهیلات به این شرکت ها را در دستور کار قرار داده است.

وی در ادامه با اشاره به ارائه خدمات مختلف به این شرکت ها گفت: از ابتدای سال 1399 تسهیلاتی بالغ بر 310 میلیارد ریال به شرکت های دانش بنیان استان مرکزی پرداخت گردیده است.

مدیر شعب استان مرکزی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سیاست گذاری های بانک توسعه تعاون در حمایت از بخش های مختلف تولیدی، خدماتی و صنعتی تصریح کرد: بسته های تسهیلاتی متنوعی برای حمایت از صنوف مختلف در بانک توسعه تعاون طراحی شده است تا در شرایط فعلی اقتصاد کشور در اختیار واجدین شرایط قرار گیرد و بانک سهم خود را در جهت حمایت از تولید و رونق اقتصادی ایفا نماید.

این مقام مسئول در بانک توسعه تعاون در ادامه با تشریح برنامه های این بانک برای تحقق جهش تولید گفت: بانک توسعه تعاون تسهیلاتی را با شرایط مناسب برای بخش تعاون و سایر بخش ها تحت عنوان جهش تولید طراحی و عملیاتی کرده است.

در ادامه جلسه مدیر پارک علم و فن آوری استان مرکزی ضمن تقدیر از اقدامات بانک توسعه تعاون گفت: در استان 84 شرکت فعال دانش بنیان حضور دارد که در سال گذشته بالغ بر 2500 یورو محصولات فن آور را صادر کرده اند. وی همچنین از هدایت این شرکت ها جهت افتتاح حساب در بانک توسعه تعاون خبر داد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران