صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516391 تاریخ : 1399/04/31-14:09:15
,17,4,
احداث 150 هزار ایستگاه شارژر عمومی در اروپا توسط فولکس واگن

احداث 150 هزار ایستگاه شارژر عمومی در اروپا توسط فولکس واگن

فولکس واگن،خودروسازی آلمانی، اعلام کرد که تا اواسط ماه آگوست بیش از 150 هزار ایستگاه شارژ عمومی در سراسر اروپا احداث می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از شین هوا، فولکس واگن، خودروسازی آلمانی، اعلام کرد که تا اواسط ماه آگوست بیش از 150 هزار ایستگاه شارژ عمومی در سراسر اروپا احداث می کند.

رئیس خدمات شارژ دیجیتال فولکس واگن، «ریچارد ون تاتنهو»، گفت: با افزایش تردد خودروهای برقی در جاده ها، شارژر عمومی از اهمیت بیشتری برخوردار شده است.
خدمات شارژ هیچ هزینه ماهیانه ای ندارد و می توان از طریق یک کارت از آن استفاده کرد. بر طبق گفته فولکس واگن، کاربران می توانند با استفاده از اپلیکیشنی که برای این منظور طراحی شده، اطلاعات بیشتری در مورد روند شارژ دریافت کنند.

این اپلیکیشن اطلاعاتی در مورد هزینه شارژ و ایستگاه های شارژ در دسترس ارائه می دهد. علاوه بر این، اپلیکیشن مکان شارژرهایی را نشان می دهد که فقط با انرژی های سبز کار می کنند.

فولکس واگن که در نظر دارد روند تغییر به سوی خودروهای الکتریکی را در حد امکان جذاب تر کند، اعلام کرد: 75 مدل جدید اتومبیل الکتریکی ظرف ده سال آینده به بازار عرضه می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران