جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 447129 تاریخ : 1397/11/06-17:28:05
,10028,
احتمال یخ زدگی جاده ها و لزوم تجهیز خودروها به زنجیر چرخ

پلیس راهور هشدار داد:

احتمال یخ زدگی جاده ها و لزوم تجهیز خودروها به زنجیر چرخ

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، نسبت به بارش برف و باران و یخ زدگی در جاده های شمال و غرب کشور طی روزهای آینده هشدار داد و گفت: رانندگان برای تردد در این جاده ها خودروهای خود را به زنجیر چرخ مجهز کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، سرهنگ نادر رحمانی افزود: از بعدازظهر فردا یکشنبه برای جاده های غربی و شمالی بارش برف و باران پیش ‌بینی می‌شود. این وضعیت در روز دوشنبه در جاده های های شمال، غرب، شمال غرب و مرکز تشدید شده و در ارتفاعات بارش برف را انتظار داریم؛ توصیه می‌کنیم رانندگان روز دوشنبه در صورت تردد در جاده های استان‌ های واقع در این مناطق زنجیر چرخ و تجهیزات زمستانی داشته باشد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: از سوی دیگر برودت هوا برای روزهای دوشنبه و سه ‌شنبه نیز در این مناطق پیش ‌بینی می‌شود؛ بنابراین احتمال می رود با یخ زدگی در این جاده ها مواجه باشیم.
سرهنگ رحمانی گفت: برای روز سه شنبه در شمال شرق و شرق کشور بارش برف و باران پیش بینی می شود در این روز در استان‌های خراسان شمالی، گلستان و خراسان رضوی بارش برف خواهیم داشت و توصیه می شود رانندگان برای تردد در محورهای استان های یاد شده حتماً تجهیزات ایمنی و زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با شماره تلفن 120و 88255555 (ده خط) به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امداد رسانی احتمالی به هموطنان است. 
در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران