در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520526 تاریخ : 1399/07/10-11:36:29
,10028,
احتمال رگبار پراکنده باران در برخی از استان ها

احتمال رگبار پراکنده باران در برخی از استان ها

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از پیش بینی رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در جنوب غرب و غرب کشور و بخش هایی از کرمان و شمال خلیج فارس خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، صادق ضیاییان اظهار کرد: پنج شنبه (10 مهرماه) رگبار پراکنده باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی در جنوب غرب و غرب کشور، بخش هایی از کرمان و شمال خلیج فارس پیش بینی می شود.

ضیائیان افزود: در روزهای جمعه و شنبه به ویژه در ساعات بعد از ظهر با گذر امواج جوی از شمال غرب کشور در آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان و در روز شنبه 12 مهرماه علاوه بر این مناطق در ارتفاعات البرز مرکزی نیز افزاش ابر، وزش باد و رگبار پراکنده رخ می دهد.

وی ادامه داد: یکشنبه (13 مهرماه) با تقویت و گسترش دامنه فعالیت این امواج همراه با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر، گستره بارش، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، مرکزی، همدان و دامنه های جنوبی البرز در استان های زنجان، قزوین، البرز و تهران را در بر خواهد گرفت و دوشنبه 14 مهرماه علاوه بر این مناطق بارش به شمال شرق کشور گسترش خواهد یافت.

به گفته ضیاییان، پنج شنبه بارندگی و وزش باد شدید موقتی در استان های خوزستان، لرستان، مناطق ساحلی بوشهر و شمال خلیج فارس شدت بیشتری دارد و سبب مواج شدن دریا به ویژه در سواحل شمالی بوشهر و خوزستان خواهد شد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در پایان درباره ی وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده اظهار کرد: آسمان تهران فردا (11 مهرماه) صاف تا قسمتی ابری در بعد از ظهر وزش باد با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 27 درجه سانتیگراد و در روز شنبه (12 مهرماه) کمی ابری در بعد از ظهر افزایش ابر و وزش باد با حداقل دمای 17 درجه سانتیگراد و حداکثر دمای 29 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران