صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518767 تاریخ : 1399/06/12-11:22:01
,10028,
احتمال تعویق در افتتاح دو ایستگاه متروی برج میلاد و امیرکبیر

مدیرعامل شرکت متروی تهران خبر داد

احتمال تعویق در افتتاح دو ایستگاه متروی برج میلاد و امیرکبیر

مدیرعامل شرکت متروی تهران با بیان اینکه همچنان در تلاشیم تا پایان شهریورماه ایستگاه متروی برج میلاد به بهره برداری برسد، گفت: اما ممکن است افتتاح این خطدر اوائل مهرماه اتفاق بیفتد.

به گزارش بانک و صنعت، علی امام مدیرعامل شرکت متروی تهران در خصوص علت به تعویق افتادن افتتاح خط 7 متروی تهران، گفت: تعویق در آزادسازی اوراق مشارکتی و تزریق مالی علت اصلی این تعویق است و این تاخیر در افتتاح دلائل فنی نداشته است.

وی افزود: همچنان در تلاشیم تا پایان شهریورماه این ایستگاه به مرحله افتتاح و بهره برداری برسد اما ممکن است افتتاح آن به اوائل مهر برسد.

امام در خصوص زمابندی افتتاح دیگر ایستگاههای خط 7 مترو اینطور توضیح داد که پیش بینی شده است، ایستگاه شهیدمحلاتی در آذرماه، ایستگاه قیام در بهمن ماه و باقرخان در اسفندماه به بهره برداری برسد.

مدیرعامل شرکت متروی تهران از تعویق در افتتاح ایستگاه امیرکبیر در خط 6 مترو نیز خبر داد و گفت: این ایستگاه در آذرماه افتتاح می شود و خط 3 نیز ایستگاه اقدسیه باقیمانده است که امیدواریم دی ماه به مدار بهره برداری وارد شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 192
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران